سرمایه‌گذاری ۲.۲ میلیارد دلاری SAP برای توسعه اینترنت اشیا

سرمایه‌گذاری ۲.۲ میلیارد دلاری SAP برای توسعه اینترنت اشیا

همکاران سیستم- شرکت نرم‌افزاری SAP تصمیم دارد به صورت گسترده وارد بازار اینترنت اشیا (IoT) شود. SAP تصمیم دارد در این زمینه ۲.۲ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری کند.

به گزارش وبسایت Zdnet، «هانس تالبور» مدیر مرکز زنجیره تامین گسترده و اینترنت اشیا در شرکت SAP توضیح داد، اینترنت اشیا به سازمان‌ها در نقاط مختلف جهان کمک می‌کند تا بار دیگر به فرآیندهای کسب و کار خود فکر کنند، نوآوری را وارد مدل‌های سازمانی کنند، و نحوه کار کردن افراد را تغییر دهند. 

تالبور اظهار داشت به منظور ایجاد این ارتباطات، SAP می‌بایست شبکه سازمانی خود را گسترش دهد. او گفت: «اهمیت همکاری در این اکوسیستم باورنکردنی است. هدف اصلی در اینجا این است که یکی از بزرگترین اکوسیستم‌های اینترنت اشیا را در جهان را داشته باشیم».

اکوسیستم مذکور سازمان‌هایی را شامل می‌شود که به صورت متحد فعالیت می‌کنند و در بازار رقابتی حضور دارند که از جمله آنها می‌توان به GE Digital اشاره کرد. دو شرکت SAP و GE به تازگی اعلام کردند همکاری‌هایی را در زمینه اینترنت اشیا با یکدیگر آغاز کرده‌اند تا از این طریق یکپارچگی بیشتر بین سیستم عامل GE Predix و پلتفرم پردازش ابری SAP HANA ایجاد شود.

تالبور اظهار داشت: «این ادغام می‌تواند به سازمان‌ها کمک کند؛‌ به‌خصوص در صنایع کارخانه‌ای اثرات آن قابل ملاحظه‌تر است».