سرمایه‌گذاری جدید Red Hat روی مدیریت فضای ابری چندگانه

سرمایه‌گذاری جدید Red Hat روی مدیریت فضای ابری چندگانه

همکاران سیستم- شرکت Red Hat در نظر دارد مرکز توسعه نرم‌افزارهای اتوماسیون Ansible را خریداری کند تا از این طریق ابزارهای که از طریق DevOps و دیگر پلتفرم‌ها برای مدیریت فضاهای ابری چندگانه در اختیار سازمان‌ها می‌گذارد را ارتقا دهد.

به گزارش وبسایت PCworld، پیش‌بینی شده است که این قرارداد تا پایان ماه جاری نهایی شود. هنوز جزییات این قرارداد اعلام نشده است، اما در آخرین گزارش‌ها گفته شده که خرید مذکور با ارزشی بالغ بر صد میلیون دلار انجام می‌شود. شرکت Red Hat از دادن هر گونه پاسخ در این زمینه خودداری کرد.

شرکت Ansible نرم‌افزار سازمانی ویژه‌ای را برای خودکارسازی ابزارهای کاربردی، سیستم‌ها و منابع مبتنی بر فضای پردازش ابری ارائه می‌دهد. نرم‌افزار متن‌باز این شرکت که دفتر مرکزی آن در کارولینای شمالی واقع شده است، یکی از محبوب‌ترین پروژه‌های اتوماسیون متن‌باز مبتنی بر سیستم GitHub محسوب می‌شود که هم‌اکنون بیش از ۱۲۰۰ شرکت برای توسعه این سیستم فعالیت می‌کنند.

لازم به ذکر است که این شرکت طی سال جاری میلادی جایزه InfoWorld Bossie Award را به عنوان عرضه کننده بهترین بهترین خدمات مراکز داده متن‌باز و نرم‌افزار ابری به دست آورد.

شرکت Ansible همچنین یک محصول تجاری با نام Ansible Tower تولید می‌کند که قابلیت‌های کنترلی و امنیتی اضافه را ارائه می‌دهد تا گروه‌های فعال در پروژه DevOps بتوانند استقرارهای پیچیده را به راحتی انجام دهند.