سامسونگ دو ماهه حدود ده میلیون گلکسی اس ۳ فروخت

سامسونگ دو ماهه حدود ده میلیون گلکسی اس ۳ فروخت

همکاران سیستم- آخرین آمار فروش گلکسی اس ۳ سامسونگ دیگر تردیدی باقی نگذاشته که این گوشی در حال حاضر جذاب‏‌ترین گوشی اندرویدی بازار است. آمار و ارقام نشان می‌دهد سامسونگ در دو ماه گذشته حدود ۱۰ میلیون گلکسی اس ۳ فروخته است.
به گزارش وب سایت computerworld، شرکت سامسونگ اعلام کرده است ظرف دو ماه گذشته بیش از ده میلیون دستگاه گوشی گلکسی اس ۳ فروخته است. این در حالی است که برای نسل قبلی این گوشی، یعنی گلکسی اس ۲، حدود ۵ ماه طول کشید تا فروشش به ده میلیون برسد. این آمار و ارقام اخیراً از زبان شین جونگ کیوئان، رئیس واحد ارتباطات همراه و فناوری‌های اطلاعاتی سامسونگ نقل شده است.
براساس این گزارش، به نظر می‌رسد گلسی اس ۳ سامسونگ در حال حاضر پرطرفدار‌ترین و جذاب‌ترین گوشی در سراسر جهان است و فعلاً رقیبی چندان قدرتمندی هم ندارد. البته در این اواخر کم و بیش اخباری درباره ایفون ۵ منتشر می‌شود، اما زمان دقیق عرضه آن هنوز معلوم نیست. برخی تحقیقات پیش بینی می‌کنند در صورت عرضه آیفون ۵ ممکن است شرایط به نفع اپل تغییر کند. اخیراً نظرسنجی جدیدی نشان داده است که ۱۴ درصد خریداران گوشی‌های تلفن همراه گفته‌اند بسیار مشتاق خرید آیفون ۵ هستند، اما این رقم درباره افراد علاقه‌مند به گلکسی اس فقط ۲ درصد بود.
در حال حاضر اپل و سامسونگ بر سر امتیاز ثبت برخی اختراعات با یکدیگر اختلافاتی دارند. چندی پیش دادگاهی در آمریکا رای به نفع اپل داد و سامسونگ را از فروش گوشی گلکسی نکسوس و رایانه لوحی گلکسی تب ۱۰.۱ منع کرد. اپل نیز تلاش می‌کند با حکم ممنوعیت فروش گلکسی اس ۳ را هم از دادگاه بگیرد.