سامسونگ در محیط‌های کاری از مایکروسافت پشتیبانی می‌کند

سامسونگ در محیط‌های کاری از مایکروسافت پشتیبانی می‌کند

همکاران سیستم- شرکت سامسونگ اعلام کرد که پلتفورم Knox مخصوص استفاده از دستگاه‌های الکترونیکی شخصی در محل کار (BYOD) شامل راهکارهای پردازش ابری مایکروسافت از Workplace Join گرفته تا Active Directory و Windows Intune را پشتیبانی می‌کند.
به گزارش وب سایت cellular-news، پلتفورم Knox سامسونگ نخستین سیستم مبتنی بر اندروید محسوب می‌شود که از Workplace Join و Active Directory پشتیبانی می‌کند. شرکت مایکروسافت این راهکار‌ها را مبتنی بر سیستم‌عامل Windows Server ۲۰۱۲ R۲ عرضه کرده است.
سیستم Workplace Join که روی دستگاه‌های موبایلی جدید سامسونگ عرضه می‌شود، طی چند ماه آینده روی تمام دستگاه‌های این شرکت مبتنی بر پلتفورم Knox عرضه خواهد شد.
سیستم Workplace Join به کاربران امکان می‌دهد تا با ثبت دستگاه و شرکت خود، به تمامی منابع سازمانی دسترسی داشته باشند. مدیران فناوری اطلاعات در سازمان‌ها با دسترسی به منابع شرکت‌ها می‌توانند خطرات سازمانی را مدیریت کنند و در عین حال کارایی کارمندان را نیز افزایش دهند.
سازمان‌های IT با دسترسی به منابع حساب می‌توانند با قدرت بیشتر حاضر شوند. با ادغام Workplace Join مایکروسافت و سیستم Knox سامسونگ، مدیران IT در سازمان‌ها قادر خواهند بود از ایمنی دستگاه‌های الکترونیکی شخصی سامسونگ در محیط کار اطمینان حاصل کنند و امکان دسترسی به منابع سازمانی را برای کارمندان فراهم آورند.