ساختار «مایکروسافت ۳۶۵» تغییر می‌کند

همکاران سیستم – اول جولای سال مالی ۲۰۲۰ مایکروسافت آغاز شد. بر این اساس دور از ذهن به نظر می‌رسد که سال جدید با تغییر ساختار جدید، عناوین جدید و گروه‌های کاری جدید در مایکروسافت روبرو نشویم.

این طور که منابع آگاه گزارش دادند، بخش سازماندهی و بازاریابی در گروه «مایکروسافت ۳۶۵» که به صورت اختصاری با عنوان M365 شناخته می‌شود در حال تغییر است. بر این اساس گفته می‌شود که هم اکنون گروه بازاریابی M365 تحت مدیریت «جارد اسپاتارو» در حال یکپارچه شدن است.

اسپاتارو تاکنون سه گروه بازاریابی جداگانه تحت نظارت خود تشکیل داد که از آنها به عنوان سه پای اصلی گروه M365 یاد می‌کردند: ویندوز ۱۰، آفیس ۳۶۵ و خدمات سازمانی Mobility + Security. در حالی که مدیران مایکروسافت این گروه را یک مجموعه نرم‌افزاری و نه یک پلتفرم جامع معرفی می‌کنند، به نظر می‌رسد این تغییرات در چگونگی استفاده از این محصول بین کاربران تاثیرگذار باشد.

برای آن دسته از افرادی که فراموش کردند بهتر است یادآوری کنیم که «مایکروسافت ۳۶۵»  از جمله بخش‌هایی بود که تحت مدیریت «راجش جیها» به عنوان مدیر واحد «تجربیات و دستگاه‌ها» در شرکت مایکروسافت متولد شد. شرکت مایکروسافت مفهوم «مایکروسافت ۳۶۵» را نخستین بار در کنفرانس شرکای خود در ژوئیه ۲۰۱۷ مطرح کرد. دو نسخه اولیه این محصول با نام‌های Business و Enterprise از اوایل آگوست ۲۰۱۷ به صورت عمومی عرضه شدند و این شرکت هم اکنون در حال کار کردن روی نسخه Consumer از مجموعه «مایکروسافت ۳۶۵» است که البته این نسخه هنوز به صورت عمومی عرضه نشده است.

منبع:zdnet

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *