رونق کاری 87 درصد سازمان‌هایی که از «آفیس 365» استفاده می‌کنند

سال 2020 میلادی به عنوان یک سال دشوار برای کل جهان در تاریخ ثبت شد و با این وجود برخی کسب و کارها توانستند در این سال بر موفقیت‌های خود بیافزایند. طی سال گذشته بعضی از مشاغل در موقعیتی بودند که توانستند درآمدهای خود را افزایش دهند و از جمله آنها 87 درصد از 370 شرکت ارایه دهنده خدمات مدیریت شده (MSP) که در ماه مارس در بررسی مرکز Altaro حضور داشتند اعلام کردند که طی یک سال گذشته شاهد رونق کسب و کار خود در مجموعه «آفیس 365 مایکروسافت» بودند.

در حالی که سازمان‌ها تلاش می‌کنند گروه‌های کاری خود را به صورت دورکار به کار گیرند و در شرایطی که برخی از صنایع در اثر رکود اقتصادی همراه با همه‌گیری ویروس کرونا در حال نابودی هستند، سایر بخش‌ها برای اطمینان از تداوم تجارت نحوه فعالیت خود را تغییر داده‌اند و از نوسانات بازار در یک سال گذشته به نفع خود بهره برده‌اند.

بررسی‌های جدید نشان داد 70 درصد از مراکز ارایه دهنده خدمات مدیریت شده (MSP) در جریان افزایش تمایل مشتریان خود به دورکاری شاهد رونق کسب و کار خود بوده‌اند.

آن دسته از ارایه دهندگان خدمات مدیریت شده که با مجموعه نرم افزاری آفیس 365 مایکروسافت کار می‌کنند در فرآیند تسهیل و اعمال این تغییرات از اهمیت بالاتری برخوردار بوده‌اند و بررسی‌ها نشان داده است 55 درصد آنها در فرآیند توسعه کسب و کار تجاری خود از مجموعه نرم افزاری آفیس 365 استفاده کرده‌اند.

منبع: yahoo