رشد ۱۱ درصدی درآمد شرکت SAP در سه ماهه اول سال ۲۰۱۲

رشد 11 درصدی درآمد شرکت SAP در سه ماهه اول سال 2012

همکاران سیستم- گزارش مالی شرکت SAP، یکی از بزرگترین عرضه کنندگان راهکارهای کسب و کار در جهان نشان می دهد درآمد این شرکت در سه ماهه اول سال ۲۰۱۲ حدود ۱۱ درصد رشد داشته است. در این گزارش شرکت SAP به افزایش درآمدهایش در ماه های بعدی سال نیز ابراز خوش بینی کرده است.

وب سایت computerworld به نقل از موسسه استانداردهای گزارشگری مالی بین المللی (آی اف آر اس) گزارش داده است که در سه ماه اول سال جاری درآمد شرکت SAP در بخش خدمات نرم افزاری حدود ۲٫۶۲ میلیارد یورو بوده است که این رقم در مقایسه با دوره مشابه سال جاری ۱۳ درصد رشد داشته است اما درآمد حاصل از فروش نرم افزار در این شرکت با ۴ درصد رشد در مقایسه با سال گذشته به ۶۴۰ میلیون یورو رسیده است.

بر اساس این گزارش کل درآمد شرکت SAP در این دوره به ۳٫۳۵ میلیارد یورو رسیده است و حاشیه سود این شرکت نیز ۶ درصد رشد داشته است. شرکت SAP پیش بینی کرده است درآمدهایش در نیمه دوم سال بین ۱۵ تا ۲۰ درصد رشد داشته باشد. این شرکت برای افزایش درآمدهایش بیش از هر چیز به خرید شرکت های دیگری که در زمینه عرضه راهکارهای کسب و کار فعالیت می کنند، دل بسته است. پیش بینی SAP برای رشد درآمدهایش در کل سال ۱۰ تا ۱۲ درصد است.

این شرکت به جز کارکنان شرکت هایی که خریداری کرده است، هم اکنون حدود ۵۹ هزار و ۴۰۰ نفر را در استخدام خود دارد. شرکت SAP  در سه ماهه اول سال جاری در بازار کشورهای حوزه اقیانوس آرام و ژاپن پرشتاب ترین نرخ رشد درآمدی را داشته است. اما درآمد این شرکت در بازارهای آمریکا با ۴ درصد کاهش به ۲۳۶ میلیون یورو رسیده است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *