رشد ۷۴ درصدی درآمدهای شرکت عرضه‌کننده راهکارهای مدیریت منابع انسانی

رشد ۷۴ درصدی درآمدهای شرکت عرضه‌کننده راهکارهای مدیریت منابع انسانی

همکاران سیستم- شرکت Workday، یکی از عرضه‌کنندگان نرم‌افزارهای مدیریت منابع انسانی در سه ماهه دوم امسال توانسته است درآمد خود را ۷۴ درصد افزایش دهد.به گزارش رویترز، شرکت Workday اعلام کرده است افزایش تعداد مشترکان راهکارهای تحت وب مدیریت مالی و مدیریت منابع انسانی باعث شده است درآمد این شرکت در سه ماهه دوم امسال با ۷۴ درصد رشد از ۱۰۷ میلیون دلار به ۱۸۶ میلیون دلار برسد. با این همه، زیان خالص این شرکت نیز از ۳۶ میلیون دلار در دوره مشابه پارسال به ۶۹.۲ دلار رسیده است. علت رشد زیان خالص Workday نیز افزایش سرمایه‌گذاری در زمینه توسعه محصولات، بازاریابی و فروش اعلام شده است.

سرمایه‌گذاری Workday در زمینه توسعه نرم‌افزارهای تحلیل داده، مدیریت مالی و مدیریت امور استخدامی باعث رشد ۷۸ درصدی هزینه‌های این شرکت شده است. این شرکت می‌کوشد در این حوزه‌ها با شرکت‌هایی مثل اینتوئیت و سیلزفورس رقابت کند.

این شرکت پیش‌بینی کرده است بتواند سال جاری میلادی را با درآمد سالانه بیش از ۷۶۰ میلیون دلار به پایان برساند. Workday پیش از این انتظار داشت درآمد سالانه‌اش کمتر از ۷۵۰ میلیون دلار باشد. گزارش عملکرد سه ماهه این شرکت نشان می‌دهد تعداد مشتریان نرم‌افزارهای مدیریت سرمایه‌های انسانی و مدیریت مالی این شرکت از عدد ۶۵۷ در پایان ماه آوریل به بیش از ۸۰۰ کسب و کار در پایان ژوئیه رسیده است.

شرکت Workday که در حال حاضر حدود ۱۰ هزار نفر را در استخدام خود دارد مجموعه‌ای از راهکارهای ابری در حوزه مدیریت منابع انسانی تولید می‌کند و در این بازار با شرکت‌هایی مثل اوراکل و SAP نیز رقابت می‌کند.