رشد ۳۴ درصدی درآمد شرکت سیلزفورس در سه ماهه دوم سال جاری

همکاران سیستم- شرکت سیلزفورس که یکی از عرضه کنندگان مطرح نرم افزارهای کسب و کار در سطح جهانی است، اخیراً گزارش مالی سه ماهه دوم خود را منتشر کرده است. این گزارش نشان می‌دهد درآمد سیلزفورس در مقایسه با دوره مشابه سال قبل ۳۴ درصد رشد داشته است.
به گزارش وب سایت dmnews، شرکت سیلزفورس در این گزارش درآمد سه ماهه دوم سال جاری خود را ۷۳۲ میلیون دلار اعلام کرده است. این شرکت همچنین پیش بینی کرده است درآمد‌هایش در سه ماهه سوم سال جاری حدود ۳۳ درصد بیشتر از سه ماهه سوم سال گذشته خواهد بود.
تحلیل گران معتقدند در صورت تحقق پیش بینی سیلزفورس در سه ماهه سوم سال جاری، این شرکت سال مالی ۲۰۱۳ را با درآمدی ۳ میلیارد دلاری به پایان خواهد رساند. با این همه سهام سیلزفورس در سه ماهه دوم سال جاری نوسانات زیادی را پشت سر گذاشته است. یکی از دلایل نوسان ارزش سهام سیلزفورس به معاملات خارجی این شرکت مربوط می‌شود. کاهش ارزش یورو در این مدت ۵ میلیون دلار از درآمد سیلزفورس کاسته است.
براساس این گزارش، شرکت سیلزفورس بخش زیادی از این درآمد‌ها را از محل فروش راهکار‌ها و محصولات اتوماسیون خود که اس اف آی (SFA) نامیده می‌شود، به دست آورده است. این شرکت در ماه‌های اخیر نیز برای ورود به بازار راهکارهای بازاریابی اجتماعی نیز سرمایه گذاری‌های زیادی کرده است. خرید شرکت‌هایی مثل بودی مدیا و رادیان ۶ از جمله اقداماتی است که سیلزفورس برای ورود به این بازار انجام داده است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *