رشد ۳۳ درصدی درآمد پلتفرم‌های یکپارچه در فصل دوم ۲۰۱۴

رشد ۳۳ درصدی درآمد پلتفرم‌های یکپارچه در فصل دوم ۲۰۱۴

همکاران سیستم- در فصل دوم سال جاری میلادی درآمد بازار جهانی زیرساخت‌ها و پلتفورم‌های یکپارچه با رشد ۳۳.۸ درصدی به ۲.۴ میلیارد دلار رسید.وبسایت Digitimes اعلام کرده است مرکز تحقیقاتی IDC گزارش جدید خود را با عنوان “بررسی فصلی زیرساخت‌ها و پلتفورم‌های ییکپارچه در بازار جهانی” منتشر کرد و در آن توضیح داد که طی دوره زمانی یاد شده ۸۳۳ پتابایت حافظه ذخیره‌ساز جدید عرضه شد که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۶۳.۴ درصدی را نشان می‌دهد.
به طور کلی می‌توان گفت درآمد این بازار در نیمه نخست سال ۲۰۱۴ میلادی نسبت به نیمه نخست ۲۰۱۳ حدود ۳۵.۹ درصد رشد کرده و به رقم ۴.۳ میلیارد دلار رسیده است.
“اریک شپارد”(Eric Sheppard) مدیر تحقیقات بخش حافظه‌های اطلاعاتی در مرکز تحقیقاتی IDC گفت: «این مسئله بسیار قابل توجه است که فروش سیستم‌های یکپارچه همچنان سیر صعودی را دنبال می‌کند و این اتفاق در شرایطی رخ داده است که بخش‌های دیگر بازار زیرساخت‌های سازمانی نتایج مطلوبی را کسب نکرده‌اند».
او در ادامه اظهار داشت: «سیستم‌های یکپارچه به یکی از رهیافت‌های اصلی برای رشد هرچه بیشتر در بازار تبدیل شده‌اند و یک منبع مهم برای افزایش درآمدهای مراکز تامین‌کننده زیرساخت‌ها محسوب می‌شوند».
“جِد اسکاراملا”(Jed Scaramella) مدیر تحقیقات مرکز سرورهای سازمانی IDC نیز توضیح داد: «مرکز تحقیقاتی IDC به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد تا دریابد مشتریان سازمانی چگونه خود را با سیستم‌های یکپارچه سازگار می‌کنند».
او گفت: «بازار سیستم‌های یکپارچه در حال تغییرات اساسی است تا به یک عرصه رقابتی برای شرکت‌های IT تبدیل شود. برنده شدن در این بازار به معنی استحکام هرچه بیشتر در مقابل مشتریان و پیشی گرفتن از رقبا خواهد بود».