رشد ۱۴۰ درصدی درآمدهای اوراکل از خدمات پردازش ابری

رشد ۱۴۰ درصدی درآمدهای اوراکل از خدمات پردازش ابری

همکاران سیستم- در گذشته استقرار نرم‌افزارهای برنامه‌ریزی منابع سازمانی(ERP) برای گروه IT سازمان یک اتفاق دلهره‌آور بود. اما زمان سپری شده است و هم‌اکنون پروژه‌های سنتی ERP پاسخگوی نیازهای سازمان نیستند.به گزارش وبسایت Forbes حرکت سریع و روبه‌جلو برای سازگاری با سیستم‌های IT امروزی به گونه‌ای بوده است که خدمات پردازش ابری در اختیار مدیران اطلاعاتی سازمان قرار گرفته است و مدیران مالی با استقرار ابزارهای ERP توانسته‌اند بدون دردسرهای قبل، نیازهای خود را پاسخ دهند.
شرکت اوراکل به کمک سیستم‌های Enterprise Resource Planning Cloud و Enterprise Performance Management Cloud که بر پایه نرم‌افزارهای مبتنی بر خدمات(SaaS) عرضه شده‌اند، قابلیت‌های فراوانی را در زمینه استقرار، قابلیت اطمینان، مقایس‌پذیری و امنیت برای سازمان‌ها ارایه کرده است.
این نرم‌افزارها به کاربران امکان می‌دهند تا به ابزارهای تحلیلی پیشرفته و قابلیت‌های گزارش‌دهی دسترسی داشته باشند، پشتیبانی‌های اطلاعاتی و وضعیت پول‌های رایج جهان در اختیار آنها قرار گیرد، و با نرم‌افزارهای سازمانی یکپارچه به نیاز خود پاسخ گویند.
شرکت اوراکل با انتشار گزارش مربوط به فصل دوم سال مالی ۲۰۱۵ اعلام کرد بخش خدمات ابری آن در دوره زمانی مذکور رشد ۱۴۰ درصدی را تجربه کرده است و درآمد حاصل از فروش نرم‌افزارهای ERP و EMP نسبت به مدت مشابه سال قبل ۸۰ درصد بیشتر شده است.
شرکت اوراکل در این دوره زمانی ۲۵۰ مشتری جدید برای نرم‌افزارهای ERP و EMP خود مبتنی بر فضای پردازش ابری در اختیار گرفته است و این شرکت هم‌اکنون بیش از ۶۰۰ سازمان را در زمینه خدمات ERP و EMP Cloud تحت پوشش خود دارد.