ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی
ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی

رشد ۱۰ درصدی بازار نرم‏‌افزار هند در سال ۲۰۱۳

رشد ۱۰ درصدی بازار نرم‏‌افزار هند در سال ۲۰۱۳

همکاران سیستم- شرکت گارتنر اعلام کرده است بازار محصولات نرم‏‌افزاری در هند در سال ۲۰۱۳ به بیش از ۵. ۴ میلیارد دلار رسیده است.
شرکت پژوهشی گارتنر اعلام کرده است بازار محصولات نرم‌‏افزاری هند در سال ۲۰۱۳ با رشدی ۱۰ درصدی به ۷۶. ۴ میلیارد دلار رسیده است. حجم بازار محصولات نرم‌‏افزاری کشور هند در سال ۲۰۱۲ حدود ۳۳. ۴ میلیارد دلار برآورد شده بود. بنا بر برآوردهای تحلیل‏گران این شرکت، رشد بازار محصولات نرم‏‌افزاری در هند بیش از رشد این بازار در سایر اقتصادهای نوظهور (برزیل، چین، روسیه و آفریقای جنوبی) بوده است.
بر اساس این گزارش، رشد بازار محصولات نرم‌‏افزاری روسیه نیز در سال ۲۰۱۳ حدود ۹. ۸ درصد برآورده شده است. این بازار در کشور برزیل نیز ۸. ۷ درصد و در چین ۷ درصد رشد داشته است. کشور آفریقای جنوبی نیز توانسته است بازار محصولات نرم‏‌افزاری خود را ۳. ۶ درصد رشد دهد.
Bhavish Sood، یکی از مدیران پژوهشی شرکت گارتنر درباره افزایش درآمدهای صنعت نرم‌‏افزاری هند گفته است: صنعت نرم‏‌افزار هند درگیر یک دوره گذار چندساله و متناوب است، چرا که سازمان‏‌ها و شرکت‏‌ها در این کشور بر روی سرمایه‌‏گذاری در فناوری‌‏هایی متمرکز شده‌‏اند که برای پشتیبانی از ساختار سیستم‏‌های موجود به کار می‌‏رود. این سازمان‏‌ها از این طریق می‌‏کوشند مزایای رقابتی خود را حفظ کنند و در عین حال از مزیت فناوری‏‌های پردازش ابری در زمینه کاهش هزینه‏‌ها استفاده کنند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *