رشد پرشتاب اپلیکیشن‌های سفارشی‌شده در میان کسب و کارها

رشد پرشتاب اپلیکیشن‌های سفارشی‌شده در میان کسب و کارها

همکاران سیستم- برآوردهای یک شرکت عرضه‌کننده راهکارهای امنیتی نشان می‌دهد استفاده کسب و کارها از نرم‌افزارهای همراه سفارشی‌شده در سه ماهه سوم امسال بیش از ۷۰۳ درصد رشد داشته است.به گزارش وب‌سایت zdnet، برآوردهای شرکت گود تکنولوژی (Good Technology) نشان می‌دهد در سه ماهه سوم امسال استفاده از اپلیکیشن‌های و نرم‌افزارهای همراه سفارشی‌شده (custom apps) در میان کسب و کارها در مقایسه با دوره مشابه سال قبل ۷۰۳ درصد و در مقایسه با سه ماهه دوم امسال ۱۰۷ درصد رشد داشته است. بر اساس اعلام این شرکت، دراین دوره اپلیکیشن‌های سفارشی‌شده پرکاربردترین و محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های کسب و کار بوده است.

گودتکنولوژی یک شرکت عرضه‌کننده راهکارهای مدیریتی و امنیتی برای کسب و کارها است و در این حوزه صاحب پلت‌فرمی با نام «پلت‌فرم همراه امن» (Secure Mobility Platform) است و این یافته‌ها را نیز با بررسی تعداد اپلیکیشن‌هایی که در این پلت‌فرم فعال شده است، به دست آورده است.

این برآوردها نشان می‌دهد اپلیکیشن‌های طراحی شده توسط شرکت‌های طرف سوم از این نظر در رده دوم قرار دارد. این اپلیکیشن‌های عمدتاً به فایل‌ها و اسناد متنی مرتبط است و فعالیت‌هایی مثل ویرایش فایل‌های سندی و متنی و دسترسی به آن‌ها را برای کارکنان کسب و کارها ممکن می‌کند. مروگرهای امن و اپلیکیشن‌های امن ویژه پیام‌دهی نیز جزء پرکاربردترین اپلیکیشن‌ها در این میان کسب و کارها بوده است.