رشد دو برابری تعداد مشترکان ابزارهای راهکار مدیریت محتوا موبایل سازمانی

رشد دو برابری تعداد مشترکان ابزارهای راهکار مدیریت محتوا موبایل سازمانی

همکاران سیستم- مرکز تحقیقاتی ABI Research اعلام کرد، تعداد مشترکان راهکارهای مدیریت محتوای موبایل سازمانی (MCM) تا سال 2018 میلادی با رشد دو برابری به 110 میلیون نفر می‌رسد.

به گزارش وب‌سایت cellular-news، تعداد صاحبان گوشی هوشمند که از ابزارهای MCM استفاده می‌کنند از هم‌اکنون تا سال 2018 میلادی با رشد سالانه 12 درصدی افزایش می‌یابد و در مقابل آن دسته از افرادی که این راهکارها را روی رایانه لوحی خود مورد استفاده قرار می‌دهند رشد 21 درصدی خواهند داشت.

این بررسی نشان داده است که طی 5 سال آینده آمریکای شمالی و اروپای غربی بزرگترین بازار مشترکان ابزارهای مدیریت محتوای موبایل سازمانی خواهند بود که در این لیست آسیا در رتبه سوم قرار می‌گیرد.

“جانسون مک‌نیکول”(Jason McNicol) از تحلیلگران برتر ابزارهای سازمانی مرکز ABI Research گفت: «در حالی که استفاده از ابزارهای شخصی در محل کار (BYOD) این روزها به روشی معمول در سازمان‌ها تبدیل شده است، محتوای سازمانی که روی فضای پردازش ابری و راهکارهای مجازی ذخیره‌ساز اطلاعات نگهداری می‌شود، نسبت به قبل افزایش چشمگیری یافته است. این فرآیند باعث شده است تا اطلاعات در معرض خطرات بیشتری قرار گیرند و نیاز به ابزارهای محافظ و امنیتی برای محتوای موبایل بیشتر احساس شود».

 او در ادامه توضیح داد: «این تهدیدها سازمان‌ها را مجبور می‌کند تا راهکارهای مدیریت محتوای موبایل را به استراتژی‌های کلی استفاده از دستگاه‌های موبایل در سازمان اضافه کنند».