راه‌اندازی مجدد خدمات جهانی HP پس از سه روز غیرفعال شدن

راه‌اندازی مجدد خدمات جهانی HP پس از سه روز غیرفعال شدن

همکاران سیستم- شرکت Hewlett-Packard تا پیش از اول نوامبر ۲۰۱۵ به صورت رسمی به دو بخش مجزا تبدیل نمی‌شود. ولی این شرکت به تازگی بخش سیستم‌های داخلی خود را جدا کرد تا در قالب دو کسب و کار مجزا به صورت کارآمد به فعالیت‌های خود ادامه دهند.به گزارش وبسایت Pcworld، «مِگ ویتمن» مدیرعامل HP با انتشار گزارش مالی فصلی این شرکت توضیح داد: «ما در تاریخ اول آگوست به صورت موفقیت‌آمیز توانستیم عملیات‌ها و سیستم‌های IT این شرکت را جدا کنیم. این اتفاق واقعا یک فرآیند پیچیده بود و گروه اجرایی آن را به خوبی انجام داد».
شرکت HP به صورت مستقیم با ۳۵۰۰ مرکز از بزرگترین مشتریان و شرکای خود همکاری‌هایی را انجام داد تا بتواند ۷۵۰ سیستم خود را جدا کند که این سیستم‌ها بیش از ۹۵ درصد کسب و کار HP را شامل می‌شوند.
ویتمن گفت: «پس از غیرفعال‌سازی این مرکز برای جابجایی به مدت سه روز، سیستم‌های عامل حیاتی در بخش کسب و کار ما هم‌اکنون به صورت فعال در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرند».
هنوز به درستی مشخص نیست که برای شرکتی با این وسعت سه روز تعطیلی سیستم‌ها به چه معنی خواهد بود. ولی HP از طریق کانال‌های توزیع خود محصولات مازادی عرضه کرده است تا شرایط لازم برای این جداسازی را فراهم کند و مطمئن شود که این اتفاق بدون مشکل صورت می‌گیرد.
شرکت HP پیش‌ از این اعلام کرده بود که در نظر دارد در تاریخ اول آگوست این جداسازی را انجام دهد و پیش از فرا رسیدن اول نوامبر ۲۰۱۵ تمام اقدامات لازم برای تبدیل شدن به دو شرکت مجزا را به انجام برساند.