راه‌اندازی مترجم همزمان اسکایپ برای تماس‌های صوتی

راه‌اندازی مترجم همزمان اسکایپ برای تماس‌های صوتی

همکاران سیستم- ابزار ارتباطی اسکایپ که زیر نظر مایکروسافت مدیریت می‌شود، قابلیت مترجم همزمان را بالاخره در اختیار گرفت. این قابلیت Skype Translator نام دارد که هم‌اکنون برای کاربران ویندوزی مبتنی بر رایانه‌های رومیزی ارایه شده است.به گزارش وبسایت pcworld، بر این اساس اگر شما به زبان انگلیسی صحبت می‌کنید و قصد دارید با یکی از دوستان خود که آلمانی‌زبان است ارتباط برقرار کنید، اسکایپ به راحتی این امکان را فراهم می‌آورد.
سیستم Skype Translator هم‌اکنون قابلیت مترجم صوتی به صوتی را برای هفت زبان انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، چینی ساده شده، پرتغالی و اسپانیایی ارایه می‌دهد. همچنین ۵۰ زبان دیگر نیز در بخش مترجم نوشتاری در این ابزار ارتباطی پشتیبانی می‌شوند.
به گفته شرکت اسکایپ،‌ از زمانی که پیش‌نمایش Skype Translator حدود یک سال قبل عرضه شد، میزان تماس‌های برقرارشده در این ابزار ارتباطی رشد ۴۰۰ درصدی را تجربه کرد. محبوب‌ترین زبان برای ترجمه در حالت صوتی-به-صوتی مربوط به زبان فرانسوی به انگلیسی می‌شود.
به منظور استفاده از قابلیت Skype Translator در ابزار ارتباطی اسکایپ مطمئن شوید آخرین نسخه از این ابزار ارتباطی را روی رایانه‌های شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز در اختیار گرفته‌اید. پس از آن می‌بایست روی نام شخصی که می‌خواهید با او ارتباط برقرار کنید، کلید کنید. سپس در پنل مربوطه می‌توانید زبان مبدا و مقصد را انتخاب کنید.