راهکار SugarCRM به قابلیت مدیریت فرایندهای کسب و کار مجهز شد

راهکار SugarCRM به قابلیت مدیریت فرایندهای کسب و کار مجهز شد

همکاران سیستم- شرکت SugarCRM قصد دارد نسخه جدیدی از راهکار مدیریت ارتباط با مشتری خود را عرضه کند که قابلیت مدیریت فرایندهای کسب و کار به آن افزوده شده است.
به گزارش وب‏سایت destinationcrm، شرکت SugarCRM اقدام به عرضه پیش‏‌نمایش نسخه ۷.۶ راهکار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) خود کرده است. این نسخه که قرار است از ماه آینده به صورت رسمی عرضه شود به قابلیت‏‌هایی در حوزه مدیریت فرایندهای کسب و کار مجهز شده است. افزایش یکپارچگی با فناوری‏‌های همراه و ارتقای تجربه مشتری از جمله دیگر قابلیت‌‏های این محصول است که فرایندهای پیچیده کسب و کار را به شیوه خودکار پیش‏ می‏‌برد.
لاری اوگوستین، مدیر عامل شرکت SugarCRM درباره این محصول گفته است: نسخه ۷.۶ راهکار Sugar گام بعدی این شرکت برای تحقق چشم‌‏اندازی است که به هر نوع ارتباط با مشتری جنبه خارق‏العاده‏‌ای می‏‌بخشد.
از جمله قابلیت‏‌های جدیدی که به نسخه جدید این محصول افزوده شده است می‌‏توان به برخی ویژگی‌‏های مربوط به مدریت فرایند کسب و کارها اشاره کرد. طراحی بصری، ارتقای هشدارهای زمان‏‌بندی‏شده، ارتقای آسان‌تر، پشتیبانی از عملیات کاری پیچیده و موازی و غیره از جمله این قابلیت‏‌ها و ویژگی‏‌ها است. این شرکت همچنین تلاش کرده است با یکپارچه‌‏تر کردن قابلیت نقشه‏‌برداری از فعالیت مشتریان با مدیریت ارتباط با مشتری، شکاف موجود میان اقدامات لازم برای درک مشتری و انجام اقداماتی که به ارتقا ارتباط با مشتری می‏‌انجامد، را از بین ببرد.
بر اساس این گزارش، نسخه جدید راهکار مدیریت ارتباط با مشتری این شرکت با راهکار مدیریت کمپین سیلورپاپ شرکت IBM و خدمات داده شرکت Dun & Bradsrteet و پایگاه‌‏های داده اوراکل و SQL مایکروسافت یکپارچه شده است.