راهکار پردازش ابری Red Hat به‌روز شد

راهکار پردازش ابری Red Hat به‌روز شد

همکاران سیستم- شرکت Red Hat ارایه‌دهنده راهکارهای متن‌باز اعلام کرد در پی به‌روزرسانی سیستم OpenStack، نسخه جدید زیرساخت‌های پردازش ابری خود موسوم به Red Hat Cloud Infrastructure را نیز ارایه می‌دهد.
به گزارش وب سایت itp، این راهکار جدید ابری Red Hat Cloud Infrastructure ۴. ۰ نام دارد و به گونه‌ای طراحی شده است که سازمان‌ها مبتنی بر آن می‌توانند خدمات عمومی پردازش ابری از جمله زیرساخت‌های مبتنی بر OpenStack را در اختیار بگیرند.
ویرایش جدید این ابزار باعث می‌شود ابزارهای مجازی‌سازی، سیستم‌های پردازش ابری و اجزای مختلف پلتفورم به صورت نزدیک‌تر در کنار هم قرار بگیرند و کاربران بتوانند یک ست واحد از تصاویر مجازی را در اختیار داشته باشند.
راهکار Red Hat Cloud Infrastructure ۴. ۰ با هدف ارایه پلتفورم جامع «زیرساخت- به‌عنوان- خدمات» (Iaas) به‌سازمان‌ها راه‌اندازی شده است تا این مراکز بتوانند از فضاهای مجازی‌سازی قدیمی خود بهتر استفاده کنند و نسل جدید منابع مربوط پردازش ابری عمومی و خصوصی را نیز در اختیار داشته باشند.
این سیستم جدید همچنین یک راهکار قدیمی جایگزین را مبتنی بر Red Hat Enterprise Virtualisation نیز در اختیار سازمان‌ها می‌گذارد تا به کمک آن بتوانند فعالیت‌های قبلی خود را دنبال کنند.
لازم به ذکر است که Red Hat Cloud Infrastructure همچنین شامل پلتفورم Red Hat Enterprise Linux OpenStack می‌شود که قابلیت سیستم Red Hat Enterprise Linux نیز در آن گنجانده شده است.