راهکار «مدیریت منابع انسانی» اوراکل سطح سلامت کارکنان را هم می‌سنجد

راهکار «مدیریت منابع انسانی» اوراکل سطح سلامت کارکنان را هم می‌سنجد

همکاران سیستم- شرکت اوراکل ابزار جدیدی در حوزه مدیریت منابع انسانی معرفی کرده است که مدیران را از وضعیت سلامتی کارکنانشان باخبر می‌کند.
به گزارش وب‌سایت theregister، شرکت اوراکل ابزار جدیدی را معرفی کرده است که رؤسا و مدیران شرکت از طریق آن می‌توانند از وضعیت سلامتی کارکنانشان باخبر شوند و دریابند آن‌ها چقدر ورزش می‌کنند. این ابزار که Employee Wellness (سلامتی کارکنان) نام دارد در قالب قابلیت جدیدی به نرم‌افزار مدیریت سرمایه‌های انسانی شرکت اوراکل افزوده شده است و امکان رصد فعالیت‌های جسمانی کارکنان را فراهم می‌سازد.

بر اساس این گزارش، یکی از ویژگی‌های ابزار جدید اوراکل این است که می‌تواند با رصد فعالیت‌ها و رفتار کارکنان توصیه‌هایی را برای ارتقای سطح سلامت آن‌ها ارائه کند و ارتباط بین سطح سلامت و زندگی شغلی آن‌ها را بررسی کند. این ابزار مثلاً می‌توانند به کارکنان توصیه کند مصرف برخی خوراکی‌ها و نوشیدنی‌ها را متوقف کنند تا سلامتی آن‌ها به خطر نیفتد.

این ابزار همچنین می‌تواند اهدافی را در زمینه فعالیت‌های ورزشی و جسمانی برای کارکنان تعیین کند و به آن‌ها اطلاع دهد در رسیدن به این اهداف چقدر پیشرفت داشته‌اند.

شرکت اوراکل اعلام کرده است در حال حاضر در حال آزمایش و بررسی میزان عملی بودن استفاده از این ابزار است و امیدوار است محیط کاری مناسبی برای استفاده آزمایشی از آن بیابد.