راهکار مدیریت ارتباط با مشتری مایکروسافت به قابلیت‌های اتوماسیون بازاریابی مجهز می‌شود

همکاران سیستم- دو شرکت عرضه کننده راهکارهای بازاریابی قصد دارند قابلیت‌های اتوماسیون بازاریابی را با نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری شرکت مایکروسافت ترکیب کنند.
به گزارش وب سایت heraldonline، شرکت‌های اینفوگراو (InfoGrow) و اکت آن سافتویر (Act-On Software) قصد دارند راهکار مدیریت ارتباط با مشتری مایکروسافت را که دینامیک سی آر‌ ام نامیده می‌شود، به قابلیت‌های اتوماسیون بازاریابی شرکت اکت آن مجهز کنند.
به گفته رئیس شرکت ایفنوگراو، باب سولیوان، ترکیب این دو راهکار به مشتریان خدمات دینامیک سی آر ‌ام مایکروسافت اجازه می‌دهد کمپین‌های بازاریابی جدیدی راه‌اندازی کنند و تاثیر آن‌ها بر روی مشتریان خود را با دقت بیشتری بسنجند.
اتوماسیون بازاریابی اکت آن به کسب و کارهای مشتری اجازه می‌دهد پیام‌های بازاریابی خود را به صورت خودکار به مخاطبان مورد نظر ارسال کنند و به صورت خودکار نیز بازخوردهای صورت گرفته را دریافت کنند. آن‌ها از این طریق می‌توانند مخاطبانی را که شانس بیشتری برای خرید محصولات و خدمات مورد تبلیغ را دارند، شناسایی و تمرکز خود را بر آن‌ها معطوف کنند.
ترکیب جدید راهکار مدیریت ارتباط با مشتری و اتوماسیون بازاریابی باعث می‌شود محصول به دست آمده از ترکیب این دو راهکار بخش زیادی از عملیات بازاریابی، مثل رهگیری ترافیک اینترنتی، ایجاد صفحات اینترنتی ویژه و حتی نمره‌دهی به رفتار مشتریان را به صورت خودکار انجام دهد.
شرکت اکت آن یکی از عرضه کنندگان پلت فرم‌های اتوماسیون بازاریابی تحت پردازش ابری است که صاحب راهکارهای ویژه‌ای برای طراحی کمپین‌های بازاریابی در سطوح مختلف است. این شرکت را به عنوان پرشتاب‌ترین عرضه کننده راهکارهای اتوماسیون بازاریابی می‌شناسند که دفتر مرکزی آن در کالیفرنیای آمریکا مستقر است.
شرکت اینفو گراو نیز ۲۳ سال است که در صنعت راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری، هوشمندی تجاری و بازاریابی فعالیت می‌کند. این شرکت که یکی از شرکای مایکروسافت است، در طراحی محصولات و راهکارهای خود بیشتر بر راهکار مدیریت ارتباط با مشتری مایکروسافت تمرکز می‌کند. اینفوگراو در ایالت اوهایوی آمریکا مستقر است.