راهکارهای هوشمندی تجاری همراه به افزایش رقابت پذیری کسب و کارهای متوسط کمک می‌کند

همکاران سیستم- مطالعه جدیدی نشان داده است که کسب و کارهای متوسط در سال‌های اخیر به خاطر استفاده از راهکارهای هوشمندی تجاری بر روی ابزارهای همراه رقابت پذیر‌تر شده‌اند.
به گزارش وب سایت midsizeinsider، توسعه راهکارهای هوشمندی تجاری بر روی ابزارهای همراه به کسب و کارهای متوسط کمک کرده است در بازار رقابتی کارایی بیشتری از خود نشان دهند. این یافته‌ها نتیجه مطالعه‌ای است که توسط شرکت پژوهشی اووم (Ovum) انجام شده است.
مطالعه اووم نشان داده است بازار راهکارهای هوشمندی تجاری سازگار با فناوری‌های همراه به حدی پرطرفدار شده که رقابت میان عرضه کنندگان این راهکار‌ها را تشدید کرده است. شرکت‌هایی مثل سپ، میکرواستراتژی و اینفورمیشن بیلدر از جمله مهم‌ترین شرکت‌هایی هستند که در حال حاضر راهکارهای هوشمندی تجاری سازگار با ابزارهای همراه را طراحی و عرضه می‌کنند. اغلب این شرکت‌ها راهکارهایی عرضه می‌کنند که با پلت فرم‌ها و سیستم‌های عامل اندروید و آی او اس سازگاری داشته باشد.
بر اساس یافته‌های اووم، کارکنان کسب و کارهای متوسط به کمک این راهکار‌ها می‌توانند فرایند تصمیم گیری خود را با سرعت، آگاهی و زمانمندی بیشتری انجام دهند. این مطالعه در واقع روندی را که کسب و کارهای متوسط در حال حاضر در پیش گرفته‌اند، تایید می‌کند. هم اکنون مدیران آی تی در این کسب و کار‌ها به دنبال راهکارهایی هستند که بر روی فناوری‌های همراه قابل استفاده باشد و طیف وسیعی از این فناوری‌ها را نیز پشتیبانی کند.
مطالعه اووم نشان داده است کسب و کارهایی که راهکار هوشمندی تجاری همراه خود را با توجه به نیاز مشتریان و روندهای بازار انتخاب می‌کنند، راه صحیحی را برای دستیابی به کارایی و بازدهی بیشتر می‌پیمایند. از آنجا که این راهکار‌ها بر روی ابزارهای همراه کارکنان نصب می‌شود، می‌تواند هزینه مالکیت کسب و کار‌ها را کاهش دهد و زمینه را برای برگشت سریع‌تر سرمایه فراهم کند. دسترسی سریع به اطلاعات نیز از دیگر مزایای استفاده از راهکارهای هوشمندی تجاری همراه است که باعث می‌شود کسب و کارهای کاربر بتوانند توانمندی‌های رقابتی خود را افزایش دهند.