راهکارهای جدید hp در حوزه رایانش ابری

راهکارهای جدید hp در حوزه پردازش ابری

همکاران سیستم- شرکت hp راهکارهای پردازش ابری جدیدی ارایه کرده است که به منظور ارتقاء پیاده‌سازی ابرهای اینترنتی خصوصی، عمومی و ترکیبی برای سازمان‌ها، تأمین‌کنندگان خدمات و دولت‌ها طراحی شده است. ایاد شهابی، مدیرعامل hp در خاورمیانه می‌گوید: مشتریان به دنبال شناخت، برنامه‌ریزی، ساخت و منبعی برای رایانش ابری هستند تا بتوانند خطرات را کاهش داده و به حفظ کنترل و تضمین امنیت بپردازند.

وی همچنین اضافه می‌کند: ارایه این خدمات جدید و همچنین فراهم کردن سرویس‌های مورد نیاز برای طی این سیر تکامل، نقطه اوج تجربه hp در ارایه راهکارهای فناوری‌های نوآورانه است.

برای مدل ترکیبی ابر، hp در حال گسترش اکوسیستم ابر خود با شرکای جدید و ارایه برنامه‌‌هایی از جمله ادغام CloudSystem جدید خود با راهکارهای آلکاتل-لوسنت است. این برنامه‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به ارایه دهندگان خدمات ارتباطی امکان می‌دهد سرویس‌های ابری را با استفاده از شبکه‌های مخابراتی بزرگ و فناوری اطلاعات عرضه کنند.

hp همچنین برنامه جدید CloudAgile را معرفی کرده که امکان دستیابی به فروش‌های گسترده، خدمات بهبود یافته و چرخه پر سرعت فروش را از طریق دسترسی به نیروی فروش جهانی hp برای ارایه دهندگان خدمات فراهم می‌سازد.

خدمات مبتنی بر ابر سازمانی hp برای توزیع خودکار برنامه‌های کاربردی در سراسر سرورهای چندگانه طراحی شده تا بدین ترتیب سطح عملکرد برنامه‌های کاربردی را بهبود بخشد.

مشتریان هم اکنون می‌توانند با استفاده از گزینه‌های پشتیبانی و ذخیره‌سازی جدید، سطح حفاظت از داده‌ها را بهبود بخشند و همچنین شبکه‌های محلی مجازی را در محیط مبتنی بر ابر خود مدیریت کنند.

itp

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *