راهکارهای جدید شرکت سپ عملیات تجاری و فرایندهای تحلیلی را یکپارچه می‌کند

راهکارهای جدید شرکت سپ عملیات تجاری و فرایندهای تحلیلی را یکپارچه می‌کند

همکاران سیستم- شرکت سپ از عرضه بسته نرم افزاری جدیدی برای کسب و کار‌ها خبر داده است که مبتنی بر پایگاه داده‌ای هانا (HANA) است. این بسته نرم افزاری هم شامل راهکارهایی برای انجام فرایندهای تجاری و تبادلات است و هم شامل راهکارهای تحلیلی.
به گزارش وب سایت cio-today، شرکت سپ در رقابتی تازه با اوراکل بسته نرم افزاری جدیدی عرضه کرده است که به کسب و کارهای کاربر کمک می‌کند تا در انجام فرایند‌ها و عملیات تجاری از راهکارهای تحلیل داده‌ها و پیش‌بینی روندهای تجاری پیش رو بهره گیرند. به گفته مدیران سپ، استفاده از این راهکار کسب و کار‌ها را قادر می‌کند تا با تجزیه و تحلیل داده‌ها سریعاً به بینش و آگاهی خاصی دست یابند و به سرعت نیز این بینش‌ها و آگاهی‌ها را در عمل به کار بندند.
بنا بر اعلام شرکت سپ، شرکت‌ها و سازمان‌های کاربر به کمک این راهکار‌ها می‌توانند طیف وسیعی از عملیات و فعالیت‌های خود را با کارایی بیشتری انجام دهند. تحلیل بازاریابی، مدیریت حساب‌های وصولی، برنامه‌ریزی منابع مادی، تحلیل احساسات اجتماعی مشتریان و غیره از جمله این فعالیت‌ها ذکر شده است.
مهم‌ترین ویژگی بسته نرم افزاری جدید سپ این است که از سوی پایگاه داده هانا پشتیبانی می‌شود. شرکت‌ها و سازمان‌های کاربر می‌توانند با تجزیه و تحلیل داده‌های موجود در این پایگاه فرایندهای تجاری خود را با آگاهی و اطلاعات بیشتری انجام دهند. تحلیلگران نیز معتقدند یکپارچه شدن فرایندهای مدیریت عملیات کسب و کار با فرایندهای تصمیم گیری می‌تواند تاخیر و ناکارآمدی‌های ناشی از استفاده از سیستم‌های موازی را برطرف کند.