راهکارهای بازاریابی ابری شرکت ادوبی سودآور شد

راهکارهای بازاریابی ابری شرکت ادوبی سودآور شد

همکاران سیستم- گزارش درآمدی شرکت ادوبی نشان می‌دهد درآمدهای این شرکت در سه ماهه چهارم امسال به خاطر افزایش فروش راهکارهای بازاریابی ابری رشد قابل توجهی داشته است.به گزارش وب‌سایت zdnet، شرکت ادوبی سیستم در سه ماهه چهارم سال مالی ۲۰۱۴ خود بیش از یک میلیارد دلار درآمد داشته است. درآمد خالص این شرکت نیز ۷۳.۳ میلیون دلار اعلام شده است. ادوبی در این دوره توانسته است پیش‌بینی تحلیل‌گران وال استریت را پشت سر گذارد.

بر اساس این گزارش، درآمد ادوبی برای کل سال ۲۰۱۴ بیش از ۴.۱۴ میلیارد دلار اعلام شده است. شانتانو ناراین، رئیس و مدیر عامل ادوبی درباره کارنامه درآمدی این شرکت گفته است: استقبال از راهکارهای Creative Cloud شرکت ادوبی امسال از انتظارات فراتر رفت و خرید شرکت Fotolia نیز بازار پویا و سرزنده دیگری برای مشتریان ما پدید خواهد آورد. راهکار بازاریابی ابری Marketing Cloud شرکت ادوبی نیز حضوری قوی در میان برندها، آژانس‌ها و شرکت‌های رسانه‌ای داشته است.

ادوبی اعلام کرده است راهکارهای ابری Creative این شرکت در حال حاضر از سوی ۳ میلیون و ۴۵۴ هزار مشترک مورد استفاده قرار می‌گیرد که ۶۴۴ هزار تای آن‌ها فقط در سه ماهه چهارم امسال به استفاده از این راهکارها روی آورده‌اند. تعداد مشترکان این راهکارها سال گذشته ۲ میلیون و ۸۱۰ هزار نفر اعلام شده بود.

شرکت ادوبی اعلام کرده است قصد دارد شرکت Fotolia را که خریداری کند. این شرکت صاحب پایگاهی است که بسیاری از کسب و کارها محتویات خام خود را از آن خریداری می‌کنند. خرید Fotolia به مشتریان ادوبی اجازه می‌دهد به بیش از ۳۴ میلیون عکس و فیلم ذخیره شده در پایگاه این شرکت دسترسی داشته باشند.