دو شریک تجاری شرکت سیج با هم ترکیب می‌شوند

همکاران سیستم- دو شرکت تجاری که در زمینه طراحی و عرضه نرم افزارهای برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) شریک شرکت سیج هستند، از طرح خود برای ادغام و ایجاد شرکت جدیدی خبر داده‌اند. این دو شرکت ایکس کی زرو (xkzero) و میکرو اکاونتیگ (MicroAccounting) نام دارند که به ترتیب در شهرهای شیکاگو و دالاس آمریکا مستقر هستند.
به گزارش وب سایت virtual-strategy، این دو شرکت که فرایند ادغام آن‌ها در یکم ماه سپتامبر سال جاری عملی خواهد شد، هدف خود را ارائه خدمات جهانی و ایجاد یک گروه پشتیبانی برای راهکارهای برنامه ریزی منابع سازمانی شرکت سیج اعلام کرده‌اند. شرکت ایکس کی زرو یکی از بزرگ‌ترین عرضه کنندگان راهکارهای ارتقا و بهینه سازی راهکارهای برنامه ریزی منابع سازمانی شرکت سیج است. این شرکت تخصص زیادی در خدمات طراحی برنامه‌هایی مثل مایکروسافت اس‌کیو‌ال سرور و مایکروسافت دات‌نت دارد که در آن‌ها از زبان‌هایی مثل‌ ای‌اس‌پی‌دات‌نت، وی‌بی‌دات‌نت، اچ‌تی‌ام‌ال، جاوا اسکریپت، وی‌بی‌اس‌اسکریپت، برنامه نویسی جاوا، توسعه نرم افزارهای تحت سیستم عامل آی‌ او اس اپل و توسعه نرم افزارهای سازگار با ابزار همراه تحت ویندوز استفاده می‌شود. ایکس کی زرو همچنین یکی از مهم‌ترین شرکت‌هایی است که در زمینه طراحی و توزیع راهکارهای برنامه ریزی منابع سازمانی تخصص دارد.
شرکت میکرواکاونتیگ نیز یکی از عرضه کنندگان راهکارهای مشاوره‌ای است که در سطح جهان به عنوان یک گروه مشاوره دهنده مهم در زمینه مدیریت پروژه فعالیت می‌کند. این شرکت برای طیف وسیعی از راهکارهای نرم افزاری برنامه ریزی منابع سازمانی شرکت سیج خدمات فروش، آموزش و پشتیبانی ارائه می‌کند. میکرواکاونتیگ در سال‌های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ توسط نشریه بیزینس دالاس به عنوان بهترین «محیط کار» انتخاب شده بود.
قرار است شرکت جدید حاصل از ادغام این دو شرکت توسط بیل هریس، موسس میکرواکانتیگ مدیریت شود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *