ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی
ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی

دو شرکت کانادایی عرضه کننده راهکارهای کسب و کار با هم ادغام شدند

همکاران سیستم- دو شرکت کانادایی کانسونا و سی‌دی‌سی سافت ویر که در زمینه طراحی و عرصه راهکارهای کسب و کار فعالیت می‌کنند، با هم ادغام شدند.
به گزارش وب سایت itworldcanada، دو شرکت کانسونا و سی‌دی‌سی سافت ویر اعلام کرده‌اند که با هم ترکیب شده و شرکت جدیدی به نام آپتئان (Aptean) را ایجاد کرده‌اند. این دو شرکت در سراسر جهان در مجموع حدود ۱۵۰۰ نفر را در استخدام خود دارند و بیشتر در عرضه و فروش راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) و مدیریت منابع سازمانی (ERM) تخصص دارند. حالا این دو شرکت نام‌های قبلی خود را کنار گذاشته و شرکت آپتئان را تشکیل داده‌اند. دفتر مرکزی این شرکت جدید در آتلانتا واقع شده است، ولی دفاتری هم در شهرهای تورونتو و ونکوور دارد.
مونت فورد، رئیس شرکت جدید آپتئان با اشاره به اینکه دو شرکت سی‌دی‌سی و کانسونا صاحب راهکارهای نرم افزاری مختلفی همچون مدیریت ارتباط با مشتری، برنامه ریزی منابع سازمانی و مدیریت زنجیره تامین هستند، گفته است: ما همچنان خود را متعهد می‌دانیم که با تقویت پلت فرم‌های نرم افزاری خود از مشتریانمان پشتیبانی کنیم و در عین حال محصولات و قابلیت‌های جدیدی را به آن‌ها عرضه کنیم. آپتئان با ارائه خدمات به صورت موثر و کارآمد از همه مشتریان خود در سراسر جهان حمایت خواهد کرد.
گفتنی است شرکت سی‌دی‌سی در سال ۲۰۰۴ چند عرضه کننده مطرح راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری در کانادا با نام‌‌های پای ویتول سی‌آر‌ ام و رسپوند‌ ای‌اف‌ام را خریده بود. شرکت پای ویتول یکی از عرضه کنندکان راهکار‌ها و نرم افزاهای مایکروسافت بود و‌ ای‌اف‌ام هم همچنان با‌‌ همان نام قبلی خود برای سی‌دی‌سی کار می‌کند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *