دوسوم سازمان‌های سنگاپور هنوز سراغ فناوری نرفته‌اند

همکاران سیستم- در حالی که ۳۳ درصد سازمان‌های مستقر در سنگاپور تلاش‌های فراوانی را در راستای تحول کسب‌و‌کار انجام می‌دهند، ۲۵ درصد آنها هنوز دست به چنین اقدامی نزده‌اند و هیچ برنامه‌ای برای انتقال فعالیت‌های خود به فضای جدید فناوری ندارند.
به گزارش وب‌سایت Zdnet، این سازمان‌ها که با سرعت کندتر حرکت می‌کنند دیجیتالی شدن فرآیندهای خود را هنوز جزء اولویت‌های اصلی نمی‌دانند و این در حالی است که یکی از هر پنج سازمان سنگاپوری طی سال گذشته میزان سازگاری با فناوری‌های جدید را افزایش داده‌اند.
بر اساس آخرین گزارش منتشر شده از سوی «فدراسیون کسب و کار سنگاپور» مبتنی بر «مطالعه ملی سازمانی» گفته شد ۶۳ درصد این سازمان‌ها درآمدهای کمتری کسب کرده‌اند.
این بررسی که برای دهمین سال متوالی انجام شد و در آن بیش از ۱۰۰ نفر از سازمان‌های بزرگ سنگاپور شرکت کردند و در پایان آن مشخص شد ۶۸ درصد آنها افزایش درآمدها را مهم‌ترین اولویت خود در سال ۲۰۱۸ میلادی قرار داده‌اند و این در حالی است که ۴۴ درصد آنها کاهش هزینه‌ها را اولویت اصلی می‌دانند.


«اس اس تئو» رئیس «فدراسیون کسب و کار سنگاپور» (SBF) در این خصوص گفت: «از هر سه سازمان مستقر در این کشور یک سازمان کسب و کار خود را به دنیای دیجیتال انتقال داده است در زمینه کسب نوآوری‌ها پیش‌قدم است. با این وجود بخش اعظم سازمان‌ها هنوز اقدام قابل ملاحظه‌ای انجام نداده‌اند و تغییر سازمانی در روند فعالیت‌های آنها جزء نگرانی‌های اصلی‌شان محسوب نمی‌شود.»