ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی
ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی

دل و Red Hat ابزار سازمانی مشترک معرفی کردند

دل و Red Hat ابزار سازمانی مشترک معرفی کردند

همکاران سیستم- سرویس Dell Red Hat Cloud Solutions به عنوان ابزار سازمانی مبتنی بر فضای پردازش ابری معرفی شد.
این سرویس جدید که بر پایه سیستم Openstack ساخته شده است، ابزارهای Red Hat، پلتفورم-به‌عنوان-خدمات (PaaS) دل موسوم به Openshift و محصولات Linux Container را به صورت یکجا شامل می‌شود.
به گزارش وب‌سایت theinquirer، دو شرکت دل و Red Hat اعلام کردند که همکاری جدید آن‌ها در حوزه خدمات ابری بر «نیاز سازمان‌ها به استفاده از خدمات انعطاف‌پذیر، قابل ارتجاع و پویا» تاکید دارد تا این مراکز بتوانند از ابزارهای بحرانی سازمان به راحتی پشتیبانی کنند.
ادغام سیستم Openshift با Redhat Linux گامی برای افزایش ظرفیت پلتفورم Docker محسوب می‌شود که به گفته دو شرکت یاد شده، به سازمان‌ها امکان می‌دهد تمامی برنامه‌ها و ابزارهای مورد نیاز خود را قابل حمل کنند و از آن‌ها مبتنی بر محیط‌های ابری عمومی، خصوصی و دوگانه استفاده نمایند.
 «پائول کورمیر» (Paul Cormier) مدیر مرکز محصولات و فناوری‌های شرکت Red Hat گفت: «نوآوری‌های مربوط به خدمات ابری برای نخستین بار در بخش نرم‌افزارهای متن‌باز صورت می‌گیرد و آنچه که ما در بین کاربران جهانی می‌بینیم این است که نیاز سازمان‌ها به استفاده از راهکارهای ابری دوگانه افزایش یافته است و این مراکز انواع خواسته‌ها را به صورت یکجا دارند.»
 «سام گرینبلات» (Sam Greenblatt) مدیر گروه استراتژی‌ فناورانه مخصوص راهکارهای سازمانی دل هم در این باره توضیح داد: «شرکت دل یکی از قدیمی‌ترین پشتیبانان سیستم Openstack محسوب می‌شود و اقدام جدید ما نیز در راستای گسترش فعالیت‌ها برای توسعه سیستم‌های Openshift و Docker صورت گرفته است. ما در حال ساخت تاریخ غنی خود مبتنی بر نرم‌افزارهای متن‌باز هستیم و تخصص خود را در جهت راهکارهای ابری و همکاری با شرکت Red Hat به کار می‌بندیم.»
راهکار مشترک جدید با نام Dell Red Hat Cloud Solutions عرضه شده است و از ساختار پلتفورم Dell Cloud Services پشتیبانی می‌کند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *