دل مرکز راهکارهای خدمات آی‌تی راه‌اندازی کرد

دل مرکز راهکارهای خدمات آی‌تی راه‌اندازی کرد

همکاران سیستم- شرکت دل که می‌کوشد خود را از بزرگ‌ترین سازنده رایانه به یک عرضه‌کننده خدمات آی‌تی تبدیل کند، اخیراً یک مرکز راهکارهای خدمات آی تی را در شهر نیویورک آمریکا راه اندازی کرده است.

به گزارش وب سایت eweek شرکت دل در تلاش است با راه‌اندازی این مرکز تمرکز خود بر حوزه‌هایی مثل پردازش ابری، تحلیل داده‌های کلان، امنیت و ذخیره داده‌ها، شبکه‌بندی و موضوعات مربوط به ابزار و فناوری‌های مورد نیاز در کسب و کار را افزایش دهد.

شرکت دل همچنین می‌کوشد در این مرکز به ارائه راهکارهایی برای تقویت سیاست BYOD در کسب و کارهای مختلف بپردازد. BYOD به روندی گفته می‌شود که طی آن کسب و کارهای مختلف از کارکنان خود می خواهند ابزارهای شخصی مثل گوشی‌های هوشمند، رایانه‌های لوحی و لپ تاپ‌هایشان را با خود به محل کار بیاورند و از آنها برای مقاصد کاری استفاده کنند.

دل امیدوار است با راه اندازی این مرکز بتواند نقش یک آزمایشگاه نرم‌افزاری و رایانه‌ای را برای مشتریان خود ایفا کند و فناوری‌های آی تی مختلف را برای استفاده در کسب و کارهای آنها مورد آزمایش قرار دهد. مشتریان خدمات شرکت دل در این مرکز می‌توانند راهکارهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مختلف این شرکت را برای کسب و کار خود امتحان کنند.

شرکت دل از سال 2007 که یک میلیارد دلار از سرمایه خود را صرف خرید EqualLog، شرکت عرضه‌کننده فناوری‌های ذخیره داده کرد، می‌کوشد خود را از بزرگ‌ترین فروشنده محصولات رایانه‌ای در جهان به یک عرضه‌کننده خدمات آی تی تبدیل کند، همانند کاری که شرکت‌های آی بی ام و اچ پی در سال‌های گذشته انجام دادند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *