دل برای چینی‌ها رایانهٔ لوحی می‌سازد

دل برای چینی‌ها رایانهٔ لوحی می‌سازد

همکاران سیستم – دل قصد دارد برای پاسخ به نیاز بازار، تا پایان سال جاری میلادی یک رایانهٔ لوحی را مختص کشور چین روانهٔ بازار کند.
این خبر را سایت zdnet، به نقل از پتر مارس مدیر اجرایی و فروش آسیای شرقی دل منتشر کرده است.
مصرف کنندگان این بخش از بازار بیشتر به دنبال محصولات ارزان قیمت با کیفیت مناسب هستند و دل در تولید این محصول به این نکته توجه داشته است.
یکی از ویژگی‌های بازار چین و تفاوتش با بازار امریکا این موضوع است که در این کشور رایانه‌های لوحی ارزان قیمت به وفور در بازار وجود دارد. قیمت این محصولات از ۶۰ دلار به بالاست.
اپل نیز برنامهٔ ویژه‌ای برای بازار چین دارد و سخنرانی‌های تبلیغاتی زیادی برای معرفی آی فون جدیدش در این کشور ترتیب داده است.
به گزارش مجلهٔ فوربس، اپل بخشی از بازارش در چین را از دست داده و سهمش از بازار به ۲۸ درصد در سه ماهه گذشته رسیده است. این اتفاق نشان از نفوذ بیشتر رقبای اپل در این بازار دارد.
پتر مارس در سخرانی‌اش گفته است که ویندوز ۸ آنچنان که ما انتظار داشتیم، موفق نبود و امیدواریم که ویندوز ۱. ۸ عملکرد بهتری داشته باشد.
دل در دسامبر گذشته اعلام کرد که از بازار تلفن‌های همراه هوشمند خداحافظی می‌کند و وارد بازار رایانه‌های لوحی می‌شود، اما تا کنون خبر زیادی در خصوص این بخش از فعالیت این تولید کنندهٔ بزرگ منتشر نشده است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *