دستگاه‏‌های فروش فروشگاهی اسکوایر از طریق فروشگاه‏‌های اپل عرضه می شود

دستگاه‏‌های فروش فروشگاهی اسکوایر از طریق فروشگاه‏‌های اپل عرضه می شود

همکاران سیستم- شرکت اپل تا دو روز دیگر عرضه یک دستگاه فروش فروشگاهی با نام اسکوایر را آغاز خواهد کرد. این ابزار که توسط شرکت اسکوایر تولید شده، فقط از طریق اتصال به تبلت‏‌های آیپد قابل استفاده است.

به گزارش وب‏‌سایت macrumors، فروشگاه‏‌های شرکت اپل عرضه دستگاه فروش فروشگاهی اسکوایر را از 9 ژولای سال جاری آغاز خواهند کرد. اسکوایر توسط شرکتی با همین نام عرضه شده است که ابزارها و محصولات مرتبط با فناوری‏ کارت‏‌های اعتباری را تولید می‏کند.

دستگاه فروش فروشگاهی اسکوایر فقط از طریق اتصال به آیپد قابل استفاده است و به همین خاطر فقط برای کسب و کارهایی مفید است که از تبلت‏‌های آیپد استفاده می‏‌کنند. این دستگاه‌‏ها علاوه بر اینکه دارای یک کارت‏خوان است، قابلیت اتصال به برخی از چاپگرها، بارکُد خوان‌‏ها و غیره را نیز داراست، اما کاربران می‏‌بایست هر کدام از آنها را به صورت جداگانه خریداری کنند.

بر اساس این گزارش، دستگاه فروش فروشگاهی اسکوایر که فقط به آیپد 2 و نسل سوم آیپد قابل اتصال است، از طریق فروشگاه‌‏های محصولات اپل و به قیمت 299 دلار به فروش خواهد رفت. شرکت اسکوایر برای این دستگاه ابزارهای دیگری نیز معرفی کرده است که هر کدام از آنها به صورت جداگانه به فروش می‏‌رسد. چاپگر رسیدها یکی از ابزارهای جانبی دستگاه اسکوایر است که به قیمت 199 دلار به فروش می‏‌رود. ابزارهایی مثل دراور و بارکُد خوان نیز از دیگر ابزارهای جانبی قابل اتصال به این دستگاه است که به ترتیب 119 دلار و 99 دلار قیمت دارد.