دراپ خدمات پیام‏‌رسانی خود را برای کسب‌وکارها تقویت می‏‌کند

دراپ خدمات پیام‏‌رسانی خود را برای کسب‌وکارها تقویت می‏‌کند

همکاران سیستم- شرکت دراپ‏‌باکس، یکی از عرضه‏‌کنندگان خدمات ذخیره ابری قصد دارد با خرید شرکت دراپ‏‌تاک (Droptalk) خدمات پیام‏رسانی خود را برای کسب‌وکارها تقویت کند.
به گزارش وب‏سایت citeworld، برخی منابع از خرید شرکت دراپ‏‌تاک توسط دراپ‏‌باکس خبر داده‌‏اند. دراپ‏تاک یکی از شرکت‏‌های نوپایی است که درزمینهٔ خدمات پیام‏رسانی فعالیت می‌‏کند. راهکار این شرکت که به شکل افزونه‏‌ای برای مرورگرها عرضه‌شده است به کاربران اجازه می‏‌دهد لینک‌‏هایی را برای یکدیگر ارسال کنند و درباره آن‌ها باهم به گفت‌‏وگو بپردازند. این افزونه تا قبل از خرید این شرکت توسط دراپ‌‏باکس به‌صورت آزمایشی و به مدت محدود عرضه می‌‏شد و در حال حاضر عرضه آن متوقف‌شده است. این شرکت پیش‌ازاین قصد داشت اپلیکیشن‌هایی از راهکار خود را برای ابزارهای اندرویدی و IOS اپل عرضه کند.
بر اساس این گزارش، شرکت دراپ‏‌تاک در حال حاضر همه عملیات خود را متوقف کرده است و قصد دارد فناوری و نیروهای متخصص خود را به شرکت دراپ‏‌باکس منتقل کند. دراپ‏‌تاک توسط یک تیم پنج‏‌نفره متشکل از مهندسان سابق فیس‌بوک و گوگل اداره می‏‌شود که در حال حاضر همه آن‌ها برای دراپ‏‌باکس کار می‏‌کنند.
دراپ‏‌باکس پیش‌ازاین شرکت میل‌‏باکس (Mailbox) را که خدمات مشابهی ارائه می‏‌کرد خریداری کرد تا به کمک آن بتواند تجربه کاربران از صندوق پیام‏‌های خود (اینباکس) ارتقاء بخشد. این شرکت در اوایل سال جاری نیز برای ارتقا تجربه کسب‌وکارهای تجاری درزمینهٔ خدمات پیام‌رسانی بر روی ابزارهای همراه شرکت زولیپ را خریداری کرده بود.