درآمد ۷۳۳ میلیون دلاری Adobe از خدمات پردازش ابری

درآمد ۷۳۳ میلیون دلاری Adobe از خدمات پردازش ابری

همکاران سیستم- شرکت Adobe اعلام کرد در نخستین فصل از سال ۲۰۱۶ میلادی نتایج مالی مشابه سال قبل به دست آورده است و البته نسبت به پیش‌بینی‌های قبلی وال استریت بهتر عمل کرده است.به گزارش وبسایت Zdnet، این شرکت بزرگ تولیدکننده نر‌م افزار در آخرین گزارش خود اعلام کرد طی فصل نخست امسال ۲۵۴.۳ میلیون دلار سود به‌دست آورده است که این رقم را می‌توان معادل ۵۰ سنت به‌ازای هر سهم در تالار بورس محاسبه کرد.
درآمد غیرحسابرسی شده (non-GAAP) این شرکت نرم‌افزاری در دوره یاد شده ۶۶ سنت به‌ازای هر سهم محاسبه شد و مجموع درآمدها نیز ۱.۳۸ میلیارد دلار بود که این رقم رشد ۲۵ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل را نشان داد.
وال استریت پیش‌بینی کرده بود که Adobe در این دوره زمانی به‌ازای هر سهام ۶۱ سنت و در مجموع ۱.۳۴ میلیارد دلار درآمد کسب می‌کند.
شرکت Adobe تولیدکننده نرم‌افزار محبوب Photoshop نمونه کوچک از مراکز نرم‌افزار موفق است که نمونه خدمات مبتنی بر اشتراک کاربران را ارایه می‌دهند و در این میان اپلیکیشن‌های هوشمند آن به صورت تخصصی و عمومی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
خدمات پردازش ابری این شرکت موسوم به Creative Cloud بیش از ۷۹۸ هزار مشترک فردی، گروهی و حساب کاربری سازمانی را در فصل نخست امسال تحت پوشش خود قرار داد. درآمدهای این بخش طی مدت زمانی یاد شده با رشد ۴۴ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل ۷۳۳ میلیون دلار محاسبه شد