درآمد ۳ میلیارد دلاری شرکت SAS از محل عرضه راهکارهای هوشمندی تجاری

درآمد ۳ میلیارد دلاری شرکت SAS از محل عرضه راهکارهای هوشمندی تجاری

همکاران سیستم- شرکت ساس (SAS) که یکی از عرضه‏ کنندگان مطرح راهکارهای هوشمندی تجاری است، اعلام کرده است در سال ۲۰۱۳ بیش از ۳ میلیارد دلار درآمد داشته است.
به گزارش وب‏ سایت zdnet، شرکت ساس، بزرگ‌ترین عرضه‏ کننده تحلیل‏گرهای پیشرفته اعلام کرده است در سال ۲۰۱۳ از محل عرضه نرم ‏افزار Visual Analytics خود که یک راهکار هوشمندی تجاری است ۰۲. ۳ میلیارد دلار درآمد داشته است. این شرکت اعلام کرده است درآمد نرم ‏افزارهای تحت پردازش ابری این شرکت در بخش مبارزه با کلاهبرداری‏‌ها و جرایم سایبری، مدیریت مخاطره و مدیریت ارتباط با مشتری رشدی دو رقمی داشته است.
نرم ‏افزارهای امنیتی و مقابله با کلاهبرداری این شرکت نیز در مقایسه با سال ۲۰۱۲ حدود ۴۴ درصد رشد داشته است. درآمد حاصل از نرم ‏افزارهای هوشمندی تجاری این شرکت نیز که در بخش انرژی و تاسیسات عمومی کاربرد داشته است ۱۸ درصد رشد و درآمدهای حاصل از راهکارهای ویژه ساس برای مرکز مراقبت ‏های بهداشتی و بازارهای سرمایه‏ نیز به ترتیب ۱۷ و ۱۶ درصد رشد داشته است.
شرکت ساس اعلام کرده است در سال ۲۰۱۳ حدود ۲۵ درصد از کل درآمدش را صرف انجام فعالیت‏ های تحقیق و توسعه کرده است.
شرکت ساس که در کالیفرنیای آمریکا واقع شده است، بزرگ‌ترین عرضه ‏کننده راهکارهای هوشمندی تجاری و تحلیل‏گرهای پیشرفته است. این شرکت همچنین یکی از بزرگ‌ترین شرکت‏ های خصوصی عرضه‏ کننده نرم‏ افزار در جهان است. گفته می‌‏شود راهکارهای هوشمندی تجاری این شرکت توسط بخش زیادی از ۵۰۰ بر‌ترین شرکت جهان که هر ساله توسط فورچون معرفی می‌‏شوند، مورد استفاده قرار می‌‏گیرد.