درآمد ۲۵ میلیارد دلاری آمازون انتظارات را برآورده نکرد

درآمد ۲۵ میلیارد دلاری آمازون انتظارات را برآورده نکرد

همکاران سیستم- شرکت آمازون در سه ماهه چهارم سال مالی ۲۰۱۳ خود توانسته درآمدهای خود را به ۵۹. ۲۵ میلیارد دلار برساند.
به گزارش وب‏ سایت zdnet، درآمد ۵۹. ۲۵ میلیارد دلاری شرکت آمازون در سه ماهه چهارم ۲۰۱۳ اگر چه بیشتر از درآمد این شرکت در دوره مشابه سال قبل از آن است، اما انتظارات تحلیل‏گران را برآورده نکرده است. این رقم به معنای رشد ۲۰ درصدی درآمدهای سه ماهه آمازون است، اما تحلیل‏گران وال استریت یک درآمد ۰۵. ۲۶ میلیارد دلاری را برای این شرکت پیش ‏بینی کرده بودند. نزدیک شدن به تعطیلات سال نو میلادی و افزایش خریدهایی که در این فصل از سال از طریق آمازون صورت می‌‏گیرد، انتظارات را از این شرکت بالا برده بود.
بر اساس این گزارش، آمازون درآمد سالانه خود را نیز ۴۵. ۷۴ میلیارد دلار اعلام کرده است که در مقایسه با سال ۲۰۱۲ حدود ۲۲ درصد رشد داشته است. تحلیل‏گران وال استریت انتظار دارند این شرکت در سه ماهه کنونی نیز درآمدی معادل ۶۷. ۱۹ میلیارد دلار داشته باشد.
شرکت آمازون در سه ماهه چهارم ۲۰۱۳ توانسته خدمات تحت وب خود را ارتقا دهد و حدود صد ویژگی و قابلیت جدید به آن‌ها بیفزاید. خدماتی مثل WorkSpace، AppStream، Kinesis و خدمات پردازش ابری Elastic از جمله این قابلیت‌های جدید است. این شرکت همچنین اعلام کرده است فروشگاه مجازی خدمات تحت وب آمازون هم ‏اکنون ۱۱۰۰ محصول نرم‏ افزاری از شرکت‌های طرف ثالث را میزبانی می‌‏کند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *