درآمد ویپرو در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۲ به بیش از ۲ میلیارد دلار رسید

همکاران سیستم- شرکت ویپرو، یکی از بزرگ‌ترین عرضه کنندگان خدمات نرم افزاری و راهکارهای کسب و کار در هند در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۲ توانسته درآمد ناخالص خود را ۱۰ درصد و درآمد خالص خود را ۱۸ درصد افزایش دهد.
بنا بر اعلام وب سایت ویپرو، این شرکت هندی در سه ماهه منتهی به ۳۱ دسامبر ۲۰۱۲ توانسته درآمد خام خود را به 01. 2 میلیارد دلار و درآمد خالص خود را به ۳۱۳ میلیون دلار افزایش دهد. ویپرو در این دوره توانسته درآمد‌های حاصل از عرضه خدمات آی تی را با 8. 4 درصد رشد در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته به رقم 58. 1 میلیارد دلار برساند. حدود ۷۸ درصد از کل درآمد این شرکت از محل عرضه خدمات آی تی به دست می‌آید.
شرکت ویپرو امیدوار است بتواند درآمد حاصل از عرضه خدمات آی تی خود را تا پایان سال جاری میلادی از 59. 1 میلیارد دلار به 63. 1 میلیارد دلار افزایش دهد. بر اساس این گزارش، بخش خدمات آی تی شرکت ویپرو تا پایان سه ماهه سوم سال گذشته میلادی دو هزار و ۳۳۶ نیروی جدید را به استخدام خود درآورده و تعداد کل کارکنان خود در این حوزه را به ۱۴۲ هزار و ۹۰۵ نفر افزایش داده است. ویپرو در این دوره همچنین توانسته ۵۰ شرکت و سازمان جدید را جذب راهکار‌ها و محصولات خود کند.
شرکت ویپرو در سه ماهه سوم سال گذشته میلادی عملکرد خوبی نیز در بازار راهکارهای هوشمندی تجاری داشته و از سوی موسسه فورستر نیز به عنوان یکی از پیشگامان این بازار شناخته شده است. این شرکت هندی همچنین توانسته است برای پنجمین بار عنوان یکی از بر‌ترین شرکت‌های دانش محور را که از سوی موسسه پژوهشی و مستقل تله ئوس (Teleos) در بریتانیا اعطا می‌شود، از آن خود کند.