درآمد فصلی ۴.۳ میلیارد یورویی SAP از فروش نرم‌افزار و خدمات ابری

درآمد فصلی ۴.۳ میلیارد یورویی SAP از فروش نرم‌افزار و خدمات ابری

همکاران سیستم- شرکت SAP گزارش داد فروش نرم‌افزارهای پردازش ابری آن همچنان سیر صعودی را دنبال می‌کند و البته پس از خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا، برخی شرایط ناپایدار برای آنها به وجود آمده است.

به گزارش وبسایت Zdnet، شرکت SAP اعلام کرد میزان درآمدهای آن از اشتراک‌پذیری و پشتیبانی کاربران در خدمات پردازش ابری در فصل دوم از سال مالی جاری با رشد ۳۰ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته به رقم ۷۲۰ میلیون یورو رسیده است. مشترکان جدید خدمات پردازش ابری در این شرکت با رشد ۲۸ درصدی درآمدی بالغ بر ۲۵۵ میلیون دلار را به همراه داشته‌اند.

این شرکت توضیح داد: «گسترش سریع خدمات پردازش ابری و پشتیبانی از آن باعث افزایش درآمدها شده است و با این روند میزان درآمدها در آینده را آسان‌تر می‌توان پیش‌بینی کرد». بخش اشتراک در خدمات پردازش ابری SAP و پشتیبانی از آن به همراه بخش پشتیبانی از نرم‌افزارهای SAP در مجموع ۶۳ درصد از درآمدهای این شرکت در فصل دوم از سال ۲۰۱۶ میلادی را ایجاد کرده است.

مجموع درآمدهای SAP در این دوره زمانی ۵.۲ میلیارد یورو محاسبه شد که بخش خدمات پردازش ابری و نرم‌افزار روی هم رفته ۴.۳۶ میلیارد یورو از آن را به دست آوردند. این رقم رشد ۷ درصدی درآمدهای SAP در این بخش را نشان داد. همچنین گفته شد میزان درآمدهای عملیاتی SAP در این دوره زمانی با رشد ۸۱ درصدی به ۱.۲۷ میلیارد دلار رسیده است.