درآمد سه ماهه شرکت سیلزفورس به ۱.۳۲ میلیارد دلار رسید

درآمد سه ماهه شرکت سیلزفورس به ۱.۳۲ میلیارد دلار رسید

همکاران سیستم- شرکت سیلزفورس سیلزفورس، بزرگ‌ترین عرضه‌کننده راهکارهای پردازش ابری مورد نیاز کسب و کارها در سه ماهه دوم امسال توانسته است درآمدی فراتر از انتظارات کسب کند.
به گزارش وب‌سایت reuters، شرکت سیلزفورس توانسته است درآمد سه ماهه دوم سال جاری خود را به  ۱.۳۲ میلیارد دلار برساند. قبلاً پیش‌بینی می‌شد درآمد سه ماهه این شرکت به ۱.۲۹ میلیارد دلار برسد. این شرکت در سه ماهه دوم پارسال ۹۵۷ میلیون دلار درآمد داشته است. افزایش تقاضا برای راهکارهای ابری و نرم‌افزارهای بازاریابی سیلزفورس مهم‌ترین دلیل افزایش درآمد این شرکت اعلام شده است.

سیلزفورس پیش‌بینی کرده است بتواند درآمد سالانه خود را تا ۳۱ ژآنویه به رقمی بین ۵.۳۴ میلیارد تا ۵.۳۷ میلیارد دلار برساند. این شرکت همچنین اعلام کرده است در این دوره ۶۱.۱ میلیون دلار زیان خالص داشته است که این رقم معادل کاهش ۱۰ سنتی هر سهم این شرکت است. زیان خالص سیلزفورس در دوره مشابه سال گذشته ۷۶.۶ میلیون دلار بوده است.

درآمد سیلزفورس از محل خدمات پشتیبانی و خرید اشتراک استفاده از خدمات پردازش این شرکت در سه ماهه دوم امسال ۹۳ درصد از کل درآمد این شرکت در این دوره را تأمین کرده است. این درآمدها در این دوره ۳۷ درصد شد داشته است. درآمدهای حاصل از عرضه خدمات حرفه‌ای این شرکت نیز در این دوره ۵۸ درصد افزایش داشته است.

شرکت سیلزفورس ماه گذشته شرکت RelateIQ را که عرضه‌کننده تحلیل‌گرهای داده بود به قیمت ۳۹۰ میلیون دلار خریداری کرد. این معامله بزرگ‌ترین معامله این شرکت پس از خرید ۲.۵ میلیارد دلاری شرکت ExactTarget، عرضه‌کننده راهکارهای بازاریابی ایمیلی در سال گذشته بود.