درآمد سه ماهه جونیپر از انتظارات فرا‌تر رفت

درآمد سه ماهه جونیپر از انتظارات فرا‌تر رفت

همکاران سیستم- شرکت جونیپر، یکی از عرضه‌‏کنندگان مطرح راهکار‌ها و تجهیزات شبکه‌‏ای در سه ماهه اول سال جاری توانسته با درآمد ۱۷. ۱ میلیارد دلاری از انتظارات تحلیل‏گران فرا‌تر رود.
به گزارش وب‏‌سایت zdnet، شرکت جونیپر در سه ماهه اول امسال توانسته است درآمد خود را به ۱۷. ۱ میلیارد دلار برساند که این رقم در مقایسه با سه ماهه چهارم پارسال ۸ درصد کمتر و در مقایسه با سه ماهه اول پارسال ۱۰ درصد بیشتر است. جونیپر در این سه ماهه ۶. ۱۱۰ میلیون دلار نیز درآمد خالص داشته است.
تحلیل‏گران وال استریت در این دوره از جونیپر انتظار یک درآمد ۱۵. ۱ میلیارد دلاری داشتند. شایگان خردپور، مدیر عامل جونیپر در اظهارات خود در این باره بر موفقیت این شرکت در بازار خدمات پردازش ابری و پلت‏فرم شبکه‌‏های هوشمند High-IQ تاکید کرده است. وی همچنین از رویکرد دقیقی که این شرکت در خصوص برنامه عملیات یکپارچه اتخاذ کرده است، ابراز خرسندی کرده است. خردپور با تاکید بر موفقیت‌ ‏آمیز بودن راهبردهای جونیپر در خصوص بهینه‌‏سازی ساختار‌ها و تخصیص منابع اظهار امیدواری کرده است سودآوری این شرکت افزایش یابد.
تحلیل‏گران وال استریت انتظار دارند شرکت جونیپر در سه ماهه دوم ۲۰۱۴ بتواند به یک درآمد ۲۱. ۱ میلیارد دلاری دست پیدا کند. مدیران جونیپر نیز برای کسب یک درآمد ۲. ۱ میلیارد تا ۲۳. ۱ میلیارد دلاری برنامه‏‌ریزی می‌‏کنند. اگر آن‌ها بتوانند برنامه خود را تحقق بخشند، ارزش هر سهم این شرکت در سه ماهه آینده بین ۳۶ تا ۳۹ سنت افزایش خواهد یافت. درآمد ۱۷. ۱ میلیارد دلاری جونیپر در این سه ماهه باعث شده است ارزش هر سهم این شرکت ۲۲ سنت افزایش یابد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *