درآمد سه ماهه جونیپر از انتظارات فرا‌تر رفت

درآمد سه ماهه جونیپر از انتظارات فرا‌تر رفت

همکاران سیستم- شرکت جونیپر، یکی از عرضه‌‏کنندگان مطرح راهکار‌ها و تجهیزات شبکه‌‏ای در سه ماهه اول سال جاری توانسته با درآمد ۱۷. ۱ میلیارد دلاری از انتظارات تحلیل‏گران فرا‌تر رود.
به گزارش وب‏‌سایت zdnet، شرکت جونیپر در سه ماهه اول امسال توانسته است درآمد خود را به ۱۷. ۱ میلیارد دلار برساند که این رقم در مقایسه با سه ماهه چهارم پارسال ۸ درصد کمتر و در مقایسه با سه ماهه اول پارسال ۱۰ درصد بیشتر است. جونیپر در این سه ماهه ۶. ۱۱۰ میلیون دلار نیز درآمد خالص داشته است.
تحلیل‏گران وال استریت در این دوره از جونیپر انتظار یک درآمد ۱۵. ۱ میلیارد دلاری داشتند. شایگان خردپور، مدیر عامل جونیپر در اظهارات خود در این باره بر موفقیت این شرکت در بازار خدمات پردازش ابری و پلت‏فرم شبکه‌‏های هوشمند High-IQ تاکید کرده است. وی همچنین از رویکرد دقیقی که این شرکت در خصوص برنامه عملیات یکپارچه اتخاذ کرده است، ابراز خرسندی کرده است. خردپور با تاکید بر موفقیت‌ ‏آمیز بودن راهبردهای جونیپر در خصوص بهینه‌‏سازی ساختار‌ها و تخصیص منابع اظهار امیدواری کرده است سودآوری این شرکت افزایش یابد.
تحلیل‏گران وال استریت انتظار دارند شرکت جونیپر در سه ماهه دوم ۲۰۱۴ بتواند به یک درآمد ۲۱. ۱ میلیارد دلاری دست پیدا کند. مدیران جونیپر نیز برای کسب یک درآمد ۲. ۱ میلیارد تا ۲۳. ۱ میلیارد دلاری برنامه‏‌ریزی می‌‏کنند. اگر آن‌ها بتوانند برنامه خود را تحقق بخشند، ارزش هر سهم این شرکت در سه ماهه آینده بین ۳۶ تا ۳۹ سنت افزایش خواهد یافت. درآمد ۱۷. ۱ میلیارد دلاری جونیپر در این سه ماهه باعث شده است ارزش هر سهم این شرکت ۲۲ سنت افزایش یابد.