درآمد سالانه شرکت سیلزفورس از ۰۷. ۴ میلیارد دلار گذشت

درآمد سالانه شرکت سیلزفورس از ۰۷. ۴ میلیارد دلار گذشت

همکاران سیستم- شرکت سیلزفورس، عرضه‏ کننده راهکارهای پردازش ابری در سه ماهه چهارم سال مالی ۲۰۱۴ حدود ۱۵. ۱ میلیارد دلار درآمد داشته است.
به گزارش وب‏ سایت zdnet، شرکت سیلزفورس اعلام کرده است در سه ماهه چهارم سال مالی ۲۰۱۴ حدود ۱۵. ۱ میلیارد دلار درآمد داشته است. این در حالی است که تحلیل‏گران وال استریت پیش‏ بینی می‌‏کردند درآمد این شرکت در این دوره به ۱۳. ۱ میلیارد دلار برسد. درآمد سیلزفورس در این دوره ۳۷ درصد بیشتر از دوره مشابه سال قبل بوده است.
بر اساس این گزارش، درآمد شرکت سیلزفورس در کل سال به ۰۷. ۴ میلیارد دلار رسیده است که این رقم ۳۳ درصد بیشتر از درآمد این شرکت در سال مالی ۲۰۱۳ است. ادغام شرکت اگزگت تارگت در سیلزفورس یکی از دلایل افزایش درآمدهای این شرکت اعلام شده است. سیلزفورس در تابستان سال گذشته این شرکت را به قیمت ۶. ۲ میلیارد دلار خرید.
افزایش درآمدهای سیلزفورس این شرکت را نسبت به آینده خوش‏بین‏‌تر کرده است، بطوری که بنا بر اعلام مارک بنووف، مدیر عامل سیلزفورس، این شرکت برای سال مالی ۲۰۱۵ خود انتظار یک درآمد ۳. ۵ میلیارد دلاری را می‌‏کشد. اگر این پیش ‏بینی محقق شود، این شرکت سال مالی جدید خود را با رشد درآمدی ۳۰ درصدی به پایان خواهد رساند. این شرکت همچنین انتظار دارد سه ماهه اول سال مالی ۲۰۱۵ خود را با درآمدی بین ۲۰۵. ۱ میلیارد تا ۲۱. ۱ میلیارد دلار به پایان برساند.
گفتنی است شرکت سیلزفورس یکی از غول‌های دنیای راهکارهای تحت پردازش ابری مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) محسوب می‌‏شود.