درآمد سالانه سیلزفورس از ۵ میلیارد دلار گذشت

درآمد سالانه سیلزفورس از ۵ میلیارد دلار گذشت

همکاران سیستم- شرکت سیلزفورس، عرضه‌‏کننده مطرح راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) در سال مالی ۲۰۱۵ خود بیش از ۵.۳ میلیارد دلار درآمد داشته است که این رقم ۳۲ درصد بیشتر از سال مالی قبل است.به گزارش وب‏سایت businessinsider، شرکت سیلزفورس درآمد سه ماهه چهارم سال مالی ۲۰۱۵ خود را ۱.۴۴ میلیارد دلار اعلام کرده است. درآمد سه ماهه این شرکت در این دوره ۲۶ درصد بیشتر از دوره مشابه سال قبل بوده است. این شرکت درآمد کل سال مالی ۲۰۱۵ خود را نیز ۵.۳۷ میلیارد دلار اعلام کرده است که این رقم به معنای رشد درآمدی ۳۲ درصدی غول راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری است.
مدیران سیلزفورس پیش‏‌بینی کرده‌‏اند درآمد این شرکت در سال مالی پیش رو با رشدی ۲۱ درصدی به ۶.۵ میلیارد دلار برسد. مارک بنُوَف، مدیر عامل و یکی از بنیان‌گذاران این شرکت گفته است: شرکت سیلزفورس درآمد سالانه خود را سریع‏‌تر از هر شرکت دیگری که در حوزه نرم‌‏افزارهای کسب و کار فعال است، به ۵ میلیارد دلار رساند و حالا هدف ما این است که این درآمد را در سریع‏‌ترین زمان ممکن به ۱۰ میلیارد دلار برسانیم.
شرکت سیلزفورس در سال مالی ۲۰۱۵ حدود ۵.۰۱ میلیارد دلار از درآمد خود را از محل فروش اشتراک راهکارهای ابری و خدمات پشتیبانی کسب کرده است. درآمد حاصل از محل عرضه خدمات حرفه‌‏ای و دیگر خدمات و محصولات نیز به ۳۶۰ میلیون دلار رسیده است