درآمد سالانه جونیپر به ۶. ۴ میلیارد دلار رسید

درآمد سالانه جونیپر به ۶. ۴ میلیارد دلار رسید

همکاران سیستم- شرکت جونیپر، یکی از عرضه ‏کنندگان مطرح تجهیزات و راهکارهای شبکه از درآمد ۲۷. ۱ میلیارد دلاری خود در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۳ خبر داده است. در آمد این شرکت در سال ۲۰۱۳ نیز از ۶. ۴ میلیارد دلار گذشته است.
به گزارش وب‏ سایت zdnet، جونیپر، سازنده و عرضه‏ کننده راهکار‌ها و تجهیزات شبکه‏ ای در سه ماهه چهارم سال گذشته میلادی ۲۷۴. ۱ میلیارد دلار درآمد داشته است که این رقم ۱۲ درصد بیشتر از دوره مشابه سال قبل است. افزایش این درآمد‌ها باعث شده ارزش هر سهم این شرکت ۴۳ سنت افزایش یابد. تحلیل‏گران وال استریت پیش از این انتظار داشتند درآمد این شرکت به ۲۲. ۱ میلیارد دلار برسد.
شرکت جونیپر کل سال ۲۰۱۳ را با یک درآمد ۶۶۹. ۴ میلیارد دلاری به پایان رسانده است که این رقم ۷ درصد بیشتر از درآمدهای این شرکت در سال ۲۰۱۲ است.
شایگان خردپیر، مدیر عامل ایرانی جونیپر درباره نقشه این شرکت برای سال ۲۰۱۴ بر توسعه شبکه‌های هوشمند (High-IQ) تاکید کرده و افزوده است: مهم‌ترین اولویت‌های من توسعه «برنامه عملیات یکپارچه» است، برنامه‏ ای که بر ابتکارات ارزش ‏افزایی مثل تمرکز بر نوآوری، اصلاح ساختار هزینه‏‌ها و تخصیص سرمایه به راهبردهایی که نتایج مطلوبی در پی داشته باشد، تاکید خواهد کرد. وی افزوده است: به باور ما این ابتکارات بر ارزش‌های مورد نظر سهامداران، مشتریان و دیگر طرف‌های ذینفع خواهد افزود.
این شرکت می‌‏کوشد سه ماهه اول سال جاری میلادی را با درآمدی بین ۱۲. ۱ میلیارد دلار تا ۱۶. ۱ میلیارد دلار به پایان برساند.