دانشگاه‏های معتبر پاکستان به آکادمی اوراکل پیوستند

دانشگاه‏های معتبر پاکستان به آکادمی اوراکل پیوستند

همکاران سیستم- چند دانشگاه معتبر در پاکستان به آکادمی اوراکل پیوسته‏اند و از این پس برنامه علوم رایانه‏ای پیشرفته این شرکت را وارد برنامه درسی خود خواهند کرد.

به گزارش وب‏سایت dawn، این ۹ دانشگاه معتبر پاکستانی که اخیراً به آکادمی اوراکل پیوسته‏اند، به دانشجویان خود اجازه خواهند داد دانش کار با پایگاه‏های داده اوراکل و میان‏افزارهای فوزیون (Fusion) این شرکت را بیاموزند. پیوستن این دانشگاه‏ها به آکادمی اوراکل به 4500 نفر از دانشجویان این دانشگاه‏ها اجازه خواهد داد به نرم‏افزارهای اوراکل که دارای درجه جهانی است و برنامه‏های آموزشی فنی این شرکت دسترسی داشته باشند.

آکادمی اوراکل یکی از طرح‏های این شرکت برای تقویت مهارت‏های جهانی دانشجویان در حوزه آی تی است که به دانشجویان کمک می‏کند مهارت‏های لازم برای کار با راهکارها و نرم‏افزارهای دارای درجه جهانی را فرا گیرند. مهندسی رایانه، توسعه نرم‏افزاری، توسعه وب، مشاوره‏دهی در حوزه آی تی، یکپارچه‏سازی سیستم‏ها، مدیریت و طراحی پایگاه‏های داده، مدیریت محصولات آی تی، بازاریابی محصولات آی تی و پشتیبانی‏های فنی از جمله مهارت‏هایی است که اعضای آکادمی اوراکل به دانشجویان خود می‏آموزند. این آکادمی از موسسات آموزشی دوره‏های راهنمایی و دبیرستان نیز پشتیبانی می‏کند.

مسئولان دانشگاه‏های پاکستانی که به عضویت آکادمی ارواکل درآمده‏اند اظهار امیدواری کرده‏اند به کمک این آکادمی بتوانند کیفیت دوره‏های آموزشی خود را ارتقا دهند و دانشجویان آنها نیز درک صحیحی از حوزه‏های تحت نفوذ ارواکل به دست آورند.