خرید جدید مایکروسافت برای تقویت سیستم Azure

خرید جدید مایکروسافت برای تقویت سیستم Azure

همکاران سیستم- مایکروسافت با خرید شرکت InMage و بهره‌گیری از فناوری‌های آن قصد دارد ابزار پشتیبانی و بازیابی اطلاعات در سیستم ابری Azure را تقویت کند.
به گزارش وبسایت Pcworld،نرم‌افزار InMage به گونه‌ای ساخته شده است که می‌تواند به‌صورت لحظه‌ای و در آن واحد تمام تغییرات ایجاد شده در داده‌ها را مورد بررسی قرار دهد و به‌ سازمان‌ها کمک کند تا اطلاعات مورد نظر خود را از سیستم‌های رایانه‌ای محلی یا سایت‌های اینترنتی خارج از دسترس بازیابی کنند.
مایکروسافت همچنین قصد دارد محصول ویژه این شرکت موسوم به Scout را که به صورت ابزار کاربردی و مبتنی بر فضای پردازش ابری در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، ارتقا دهد و آن را در قالب سرویس Azure Site Recovery در اختیار مشتریان خود بگذارد.
این خرید جدید که هنوز جزییات مالی آن مشخص نشده است، سیستم Azure کمک می‌کند در تمامی فضاهای IT بهترین خدمات بازیابی اطلاعات را برای سایت‌های اینترنتی ارایه دهد. از جمله این فضاها که ابزار یاد شده کاربرد خواهد داشت می‌توان به محیط‌های ویندوز و لینوکس، سیستم‌های سخت‌افزاری و مجازی‌سازی، فناوری‌های Hyper-V و VMware و … اشاره کرد.
“تاکشی نومتو”(Takeshi Numoto) از مدیران مایکروسافت ضمن اعلام خبر یاد شده در وبلاگ رسمی خود توضیح داد که در آینده کاربران می‌توانند از طریق سرویس Azure Site Recovery نرم‌افزار Scout را در اختیار بگیرند.
با این وجود کاربران کنونی InMage همچنان می‌توانند به استفاده از محصولات این شرکت ادامه دهند. شرکت مایکروسافت همچنین به پشتیبانی از شرکای InMage ادامه خواهد داد.
شرکت InMage که به صورت خصوصی اداره می‌شود عمر ۱۰ ساله دارد و دفتر مرکزی آن در شهر سن‌جوز در ایالت کالیفرنیای آمریکا واقع شده است. فناوری‌های این شرکت برای بازیابی داده‌های از بین رفته به کار می‌روند و از شرکای آن می‌توان به شرکت‌های HP و Sungard اشاره کرد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *