خرید جدید برای بهبود تجربه مجازی‌سازی «آفیس ۳۶۵»

همکاران سیستم – مایکروسافت یک شرکت توسعه دهنده اپلیکیشن موسوم به FSLogix را به قیمت نامشخص خریداری کرد. بر اساس مطلب وبلاگی که امروز منتشر شد شرکت مایکروسافت در نظر دارد به کمک فناوری FSLogix تجربه‌ مجازی‌سازی در مجموعه نرم‌افراری «آفیس ۳۶۵» را ارتقا دهد.

مدیران مایکروسافت توضیح دادند که پیش‌بینی می‌کنند FSLogix به آنها کمک کند تا زمان بارگذاری برای کاربرانی که در سرویس‌های «اوتلوک» و «وان‌درایو» پروفایل شخصی دارند، سریع‌تر شود. آنها همچنین بر این باورند که FSLogix می‌تواند برای مجموعه نرم‌افزاری «آفیس ۳۶۵ پروپلاس» این امکان را فراهم سازد تا در فضاهای مجازی مبتنی چندکاربره از جمله سرویس Windows Virtual Desktop که مایکروسافت ماه سپتامبر آن را معرفی کرد، قابلیت‌های اجرایی بهتری را ارایه دهد.

دفتر مرکزی شرکت FSLogix در شهر آتلانتای آمریکا واقع شده است. بر اساس اطلاعاتی که در بخش پروفایل سایت اینترنتی کمپانی مذکور منتشر شده است، محصولات FSLogix حجم سخت‌افزار، زمان و نیروی کاری برای پشتیبانی از پلتفرم‌های مجازی سازی را کاهش می‌دهد. فناوری شرکت FSLogix به گونه‌ای طراحی شده است که می‌تواند در مراکزی با ۱۰۰۰ تا ۵۰ هزار کاربر عملیاتی شود.

لازم به ذکر است FSLogix پیش از این یکی از شرکای مایکروسافت محسوب می‌شود و با دیگر مراکز از جمله Amazon Workspaces، VMware، Citrix Ready و Red Hat هم همکاری داشت.

منبع: Zdnet

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *