خرید جدید اوراکل در زمینه تحلیل داده

خرید جدید اوراکل در زمینه تحلیل داده

همکاران سیستم- اوراکل با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد شرکت AddThis توسعه دهنده سیستم‌های برقراری ارتباط میان خروجی رسانّ های اجتماعی و مراکز تبلیغاتی را خریداری کرده است.به گزارش وبسایت ZDnet، بر اساس بیانیه منتشر شده از سوی شرکت اوراکل، شرکت AddThis در بخش خدمات داده‌های ابری آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. این شرکت سیستم داده‌ای را در اختیار دارد که به کمک آن محتوای منتشر شده در بیش از ۱۵ میلیون سایت اینترنتی ردیابی می‌کند. این سیستم فعالیت ۱.۹ میلیارد کاربر ماهانه در بیش از ۹ میلیون پتابایت داده در هر ماه را مورد تحلیل قرار می‌دهد.
برندها و آژانس‌هایی از داده‌های AddThis برای شناسایی مشتریان، بخش‌بندی و دسترسی‌های بین‌المللی به کاربران استفاده می‌کنند. شرکت AddThis با گوگل، یاهو و AOL به عنوان شرکای داده‌ای خود همکاری می‌کند و به تازگی همکاری‌هایی را هم با مرکز Oracle Data Cloud آغاز کرده است.
هنوز جزییات این واگذاری مشخص نیست. ولی مرکز TechCrunch اعلام کرد شرکت AddThis با قیمت بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون دلار فروخته می‌شود.
اوراکل توضیح داد Data Cloud آن از جمله سرویس‌هایی محسوب می‌شود که با سرعت بالا مورد پذیرش کاربران سازمانی قرار گرفته است. هدف اصلی این است که داده‌ها و تخصص AddThis تلاش اوراکل در عرصه بازاریابی را ارتقا دهد.