ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی
ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی

خدمات AppStream آمازون از نرم‌افزارهای ویندوز پشتیبانی می‌کند

خدمات AppStream آمازون از نرم‌افزارهای ویندوز پشتیبانی می‌کند

همکاران سیستم- آمازون اعلام کرده است از این پس در خدمات نرم‌افزارهای آنلاین AppStream خود از نرم‌افزارهای تحت ویندوز پشتیبانی خواهد کرد.به گزارش وب‌سایت zdnet، کاربران خدمات AppStream آمازون از این پس خواهند توانست نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌های تحت ویندوز را از طریق یک مرورگر اینترنتی مورد استفاده قرار دهند. شرکت آمازون این خدمات را سال گذشته و در کنار خدمات دسکتاپ مجازی خود که WorkSpace نام دارد عرضه کرد. این خدمات امکان دسترسی کاربران به نرم‌افزارهای مختلف از طریق مرورگرهای اینترنتی را فراهم می‌کند.

یکی از قابلیت‌های مهم این خدمات این است که کاربران دیگر لازم نیست منتظر اتمام فرایند سنگین بارگذاری نرم‌افزارهای آنلاین شوند. در این خدمات تمهیداتی اندیشیده شده است که از به سرقت رفتن کدهای متعلق به توسعه‌دهندگان نرم‌افزار جلوگیری می‌کند.

بر اساس این گزارش، کاربران از این پس خواهند توانست با استفاده از این خدمات، نرم‌افزارهای ویندوزی را بر روی هر سیستم عاملی که مرورگر گوگل کروم را پشتیبانی می‌کند، مورد استفاده قرار دهند. اندروید، FireOS، مک، iOS و کروم از جمله این سیستم‌های عامل هستند. استفاده از این خدمات همچنین باعث می‌شود کاربران برای استفاده و اجرای نرم‌افزارهای سنگین به زیرساخت‌های سخت‌افزاری قدرتمند نیازی نداشته باشند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *