خدمات پردازش ابری Western Digital به‌روز شد

خدمات پردازش ابری Western Digital به‌روز شد

همکاران سیستم- شرکت Western Digital از بزرگترین تولیدکنندگان سیستم‌های ذخیره‌ساز اطلاعات در جهان اعلام کرد سری درایوهای  My Cloud NAS مبتنی بر فضای پردازش ابری را به صورت گسترده به‌روز کرده و تغییرات اساسی برای سیستم عامل WD NAS در نظر گرفته است.به گزارش وبسایت theinquirer، سرویس پردازش ابری My Cloud OS ۳ از پایان ماه جاری میلادی در اختیار صاحبان دستگاه‌های این شرکت قرار می‌گیرد و قابلیت‌های جدیدی را شامل می‌شود که کاربران می‌توانند در جریان به‌روزرسانی My Cloud Mirror از آن بهره‌مند شوند.
نسخه جدید ابزار My Cloud Photos که با نام My Cloud Albums شناخته می‌شود، همراه با خدمات آنلاین mycloud.com فعالیت می‌کند و گزینه‌های کاربردی جدیدی را برای ذخیره‌سازی عکس‌ها و ویدیوها در اختیار کاربران می گذارد. این ابزار همچنین لینک مستقیم با آلبوم‌های به اشتراک گذاشته شده را فراهم می‌کند.
 قابلیت جدید دیگر ارائه شده WD Sync نام دارد که برای همگام‌سازی فایل‌ها به کار گرفته می‌شود و این امکان را فراهم می‌کند تا فولدرها در تمامی دستگاه‌های NAS، لپ‌تاپ‌ها، رایانه‌های رومیزی و حتی دستگاه‌های موبایلی شناخته شوند و برای استفاده از آنها به هیچ یک از ابزارهای ارائه شده از سوی شرکت‌های نرم‌افزاری نیازی نباشد.
شرکت Western Digital تصمیم دارد به یکی از بزرگترین ارائه‌دهندگان خدمات پردازش ابری در جهان تبدیل شود و از طریق سیستم‌های سخت‌افزاری خود به کاربران امکان دهد کنترل داده‌های خود مبتنی بر فضای پردازش ابری را در اختیار بگیرند. این اقدام نیازمند استفاده از سرورهای WD است تا کاربران بتوانند سرویس‌های مذکور را به کار برند.