خدمات پردازش ابری VMware گسترش می‌یابد

خدمات پردازش ابری VMware گسترش می‌یابد

همکاران سیستم- شرکت VMware به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده سیستم‌های مجازی و زیرساخت‌های پردازش ابری اعلام کرد که ابزار ویژه‌اش موسوم به (VMware vCloud (R) Hybrid Service (TM از هم‌اکنون به صورت گسترده عرضه شده است که این محصول بر پایه مراکز داده مستقر در شهر سانتا کلارای کالیفرنیا و استرلینگ فعالیت می‌کند.
به گزارش وب سایت marketwatch، این مراکز داده به مرکز داده کنونی شرکت VMware که در شهر لاس‌وگاس آمریکا واقع شده است کمک می‌کنند تا کاربران آمریکایی بدون نیاز به سازگاری با دیگر پایگاه‌های داده به سرویس‌های عمومی پردازش ابری این شرکت دسترسی داشته باشند.
 «بیل فادرز» (Bill Fathers) مدیر واحد خدمات تجاری پردازش ابری چندگانه در شرکت VMware گفت: «با موفقیت ابزار (VMware vCloud (R) Hybrid Service (TM، ما به سرعت در حال افزایش ظرفیت این سرویس هستیم تا بتوانیم با گسترش زیرساخت‌های فیزیکی خود، با نیازهای روزافزون مشتریانمان سازگاری پیدا کنیم».
او در ادامه توضیح داد: «مشتریان هم‌اکنون در سواحل غربی و شرقی آمریکا از خدمات ما بهره می‌برند و به همین دلیل باید امکان عرضه سرویس چندگانه پردازش ابری ما برای آن‌ها فراهم شود. این سرویس‌ها باید با زیرساخت‌های کنونی ما سازگاری یابند و بتوانند ضمن پشتیبانی از ابزارهای پردازش ابری، به نیازهای کاربران در نقاط مختلف هم پاسخ گویند».