خدمات پردازش ابری گوگل پرسرعت شد

خدمات پردازش ابری گوگل پرسرعت شد

همکاران سیستم- گوگل در نظر دارد دو سرویس Google Drive و Google Apps را به‌روز کند تا امکان شناسایی و تشخیص فایل‌های مدیریتی سرعت گیرد.به گزارش وبسایت ZDnet، با این به‌روزرسانی زمانی که کاربران در سرویس Google Drive به دنبال فایل‌های مورد نظر خود بگردند، می‌توانند آیتم‌های به دست آمده در نتیجه نهایی را به راحتی به فولدر مورد نظر خود انتقال دهند.
گوگل همچنین آیکون جدید Move To را نیز در نوار ابزار خود ارایه کرده است که پس از کلیک روی فایل مورد نظر در بخش My Drive نمایان می‌شود. در این بخش یک منو قرار داده شده است که فرآیند انتقال فایل‌ها را از فولدری به فولدر دیگر در بخش My Drive آسان می‌کند.
برای فایل‌هایی که هنوز به My Drive منتقل نشده‌اند، آیکون Add to My Drive همچنان در دسترس خواهد بود که کاربران از این بخش می‌توانند اطلاعات مورد نظر خود را به بخش‌های مختلف ارسال کنند.
گوگل به صورت مشابه آیکن جدیدی را برای پیش‌نمایش فایل‌ها ارایه کرده است که به کاربر امکان می‌دهد هر یک از فایل‌های مورد نظر خود را به فولدر My Drive منتقل کند.
شرکت گوگل همچنین به صورت مجزا قابلیت جدید را به بخش Inbox در سرویس پست الکترونیکی Gmail اضافه کرده است که امکان به اشتراک‌گذاری تصاویر را از سرویس Google Photos یا اسناد ذخیره شده در سرویس Drive سریع‌تر می‌کند.
کاربران از این پس با کلیک روی آیکن Attach می‌توانند آخرین تصاویر و فایل‌های ضمیمه شده را در پنل جانبی مشاهده کنند. این کار نسبت به مشاهده همین فایل‌ها در نسخه قبلی Gmail زمان کوتاه‌تری را به خود اختصاص می‌دهد.